Zeiss Conquest 6,5-20x50 - gdzie kupić?

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
domel
Posty: 376
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 23:14
Lokalizacja: Łosice/Podlasie

Zeiss Conquest 6,5-20x50 - gdzie kupić?

Post autor: domel »

Witam.
Może ktoś się orientuje gdzie można kupić lunetę o parametrach jak w temacie? A moze ktoś się trudni prywatnym importem z za wielkiej wody?
Z góry dziękuję za jakieś namiary.
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

http://www.lowiecki.pl/ogloszenia/artyk ... ykul=16549
Nie wiem tylko czy dobrze pamietam ale wydaje mi sie że były wątpliwości zgłaszane do rzetelności sprzedającego - ale tu jest mozliwośc sprzedazy za pobraniem....
Piotr
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

PiotrL pisze:http://www.lowiecki.pl/ogloszenia/artyk ... ykul=16549
Nie wiem tylko czy dobrze pamietam ale wydaje mi sie że były wątpliwości zgłaszane do rzetelności sprzedającego - ale tu jest mozliwośc sprzedazy za pobraniem....
Ja taką lunetę kupiłem u wskazanego sprzedawcy za pobraniem.
Osobiście nie miałem żadnych zastrzeżeń ani uwag....
Powinien jeszcze "ciut" zjechać z ceny :wink:
Pozdrawiam
Maciek
PiotrL
<font color=navy>Moderator</font>
Posty: 1435
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:21

Post autor: PiotrL »

Dlatego pisałem ze nie pamiętam - jakos rok - półtora o kims na łowieckim wyrzekali. Możliwość za pobranie minimalizuje ryzyko. Czy powinien zejść z ceną - ze strony kupującego zawsze.... :lol: ale nawet na ebayu chodzi ok 850-900$ - doliczając wysyłkę, cło , Vat itd na który zawsze mozna trafić...Osobiście z USA na pewno wolałbym Burrisa Fullfielda II - za 400$ nowy w sklepie. Miałem i Conquesta i Fullfielda - w dziennych zastosowaniach róznicy/ opinia subiektywna/ nie widziałem - a na noc ani jedna ani druga nie jest najszczęsliwszym pomysłem
Piotr
Maciej Krawczak
Posty: 467
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 17:31

Post autor: Maciej Krawczak »

Oprócz wariantu wysyłki za pobraniem można jeszcze umówić się z wysyłającym, że otwierasz przesyłkę przy kurierze i jak Ci nie odpowiada jakość/stan lunety to kurier zabiera z powrotem. Tylko, że w takiej sytuacji koszty przesyłki po stronie zamawiającego. Ale lepsze to niż wtopić więcej kasy w zły zakup.
winek64
Posty: 571
Rejestracja: czwartek, 23 września 2010, 12:32
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: winek64 »

W Mojżeszowie można kupić takie szkiełko u kolegi który ogłasza się na różnych portalach pod nickiem buba. Miałem kontakt z gościem kolega kupił właśnie u niego conquesta i mogę powiedzieć że jest to rzetelny sprzedający.
ODPOWIEDZ