Fire forming

PAMIĘTAJ, ŻE ELABORUJESZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Elaboracje sprawdzone oraz w fazie testów

Moderatorzy: wierzba, P_iter

jerzy orawiec
Posty: 286
Rejestracja: piątek, 22 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Antypody

Post autor: jerzy orawiec »

@ sowland


Wyglada na to ze N150 bedzie OK. Sadze ze lepszym jesli masz dostep bylby WinWXR sadze tez ze ten proch wlasnie jest w originalnej lusce.

Stary, luski niklowane

(widzialem kiedys taki plakat w Polsce gdzie twarz faceta byla namalowana jako dupa z papierosem miedzy posladkami – wysmienity artysta powinien dostac Nobla tylko za ten plakat – a podpis byl PAPIEROSY SA DO DUPY.

wlasnie tez sa do dupy, i jesli stac Cie na to to wyrzuc albo sprzedaj,
ja bym nigdy nie ladowal niklowanych.

Szacunek, jerzy
sowland
Posty: 306
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 18:21

Post autor: sowland »

Jerzy

''Co do nadciśnienia to czy strzelając z 223wssm czy 243wssm zawsze jest delikatny opór z wyciągnięciem łuski a szyjki w obu kalibrach są praktycznie zawsze okopcone /na niklowanych łuskach bardziej to widać/ ''
Napisałem że na niklowanych łuskach dobrze widać przedmuchy a nie że będe je używał do elaboracji ;-)
Na elaboracje czekają odpowiednie /nawet kąpieli w kaszy zaświadczyły/ ;-)
Załączniki
P4010262.JPG
P4010262.JPG (79.62 KiB) Przejrzano 453 razy
R8 6,5x55 se 8x57 is T3 6,5x55 CZ Shadow2 Sig
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2626
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

A ja uwielbiam niklowane. Prasa i matryce dają rade a wygląd gotowej amunicji jak z obrazka. :D
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
MADMAX
Posty: 601
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 16:13
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: MADMAX »

Ale to nie jest ważne, what You like , bo i tak You make a error. If You like Cr on cases, You are in mistake, a to z powodu, że Cr jest for me not good, and the same is bad dla wsiech users.
Może Ci fly good this amunicja, (nie elaboracja, bo to bad word for me), and You have exellent skupienia, ale jest wrong, bo Cr na luskach nie jest OK. You now what I`m mind ? If no, please return to wędkarstwo. On stage in long range shooting nie ma miejsca dla pasterzy kóz albo doicieli krów. A You understand me correctly good ? Bom ja jest poezją wszechświata i głosicielem prawdy. Co ja talk, tak macie robić.

I choćbyście stąpali ciemną elaboracji doliną, nie bójcie się, albowiem już ever I am with You and I help You, if You want or not to want. Too...

Przepraszam za słownictwo, bo co prawda mam polską klawiaturę, to czasem słowa z etykiet na bootle in first of kwiecień (Prezesie - bez urazy) mi dominują.
A że kupuję w marketach, to i jakość podła. Do literatek, z płaskodennej sącząc, daleko...




walther - szacun !
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2626
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

O Boziu.... Zaplułem monitor.... :D
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
darekas
Posty: 481
Rejestracja: środa, 06 marca 2013, 17:22
Lokalizacja: Lubelskie koło Białej Podlaskiej

Post autor: darekas »

MADMAX powoli i jeszcze raz po polskiemu bo po imprezie nie nadążam. :roll:
Jutro może pojutre będzie lepiej
Darek
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

@ MADMAX =D> =D> =D>
Prawie jakbym "naszego" rekordzistę czytał. Chociaż podobno to oni tam chodzą do góry nogami........
forester
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

P_iter pisze:A ja uwielbiam niklowane. Prasa i matryce dają rade a wygląd gotowej amunicji jak z obrazka. :D
Ja też, ale tylko w 375H&H ;;pelenluz
forester
MADMAX
Posty: 601
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 16:13
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: MADMAX »

Wrong, bad, mouse pussy !

Niklu nie users się od hundreds lat ! Only Cr - chrom się users now, but is bad for cases (luska, ale nie rybia, tylko box for rifle powder - jak to wy mowicie w PRL ? "opakowanie dla proch" ?) - You know ? Winchester - bad company (zła farma - robota psim pędzlem all days) make cases with błyszczyk na powierzchni. To są złe box for powder, bo mi świecą w oczy i nie look co mi measurement waga show pokazuje.

Dobra (OK). Idę (I go) spać (to bad). Nie chcę (Dont want) wyjść (go out) na Klauna Prześmiewcę (for Klaun Prześmiewca).


Tak mi się jakoś zebrało, jak przez chwilę zapomniałem, że pierwszy kwietnia (Prezesie - wiesz co), i że nasz kochany Mod odchodzi. Jakbym stracił kogoś bliskiego. Żal. Smutek.... Cieszę się, że to Prima Aprillis, ale ten dowcip, Szanowny Kolego PiotrL - to przegięcie.

Proponuję odebrać Mod`owi prawo do żartów, tak jak odebrano policjantom prawo do strajków.
Awatar użytkownika
forester2008
Posty: 1371
Rejestracja: czwartek, 03 lipca 2008, 12:20

Post autor: forester2008 »

Przeczytałem cały regulamin i nigdzie nie znalazłem zapisu,że mod może zrezygnować..... Zawiesić innego - a i owszem, ale sam trwa mać jak koalicja.
forester
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2626
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

MADMAX pisze:
Niklu nie users się od hundreds lat ! Only Cr - chrom się users now
Ważne, żeby się na srebrno świeciły. \:D/
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
jerzy orawiec
Posty: 286
Rejestracja: piątek, 22 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Antypody

Post autor: jerzy orawiec »

@ P iter


ja tez zaplulem klawiature,

widze u Madmax&#8217;a angielski calkiem calkiem obleci po paru.



Szacunek, jezry
walther
Posty: 454
Rejestracja: czwartek, 11 listopada 2010, 10:21

Post autor: walther »

Jednak chodzenie do góry nogami powoduje ze za duzo krwi spływa do mózgu

Szacunkowy delikwent nawet nie zrozumiał ze ten łach jest darty z niego
ODPOWIEDZ