Targi Hubertus Expo Warszawa

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
ac
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 20:21
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Targi Hubertus Expo Warszawa

Post autor: ac »

Witam :)
mam nadzieję, że nasz admin :* nie będzie miał wątpliwości, czego dotyczy nowy post :D

mam przyjemność zaprosić Współforumowiczów na Targi Hubertus Expo, które odbędą się w Warszawie w dniach 26-28.04.2013, a w szczególności na stoisko naszej firmy (stoisko 10A) :) nadal oczywiście obowiązuje hasło: FORUM ELABORACJI :) uprawniające do poważnych negocjacji :)

żywię gorącą nadzieję, że zainteresowanie akcesoriami będzie równie wysokie co w Sosnowcu :) i będziemy mogli wymienić się uwagami o Państwa potrzebach i oczekiwaniach

ps. w przypadku, gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany nabyciem jakiegoś konkretnego montażu lub innych akcesoriów (reduktorów zabieramy ilości kilogramowe :) ), proszę o kontakt telefoniczny 44 710 86 19 najpóźniej do wtorku, abym mogła zabrać je na wystawę :)

pozdrawiam najserdeczniej i do zobaczenia,

Aneta Chojnacka
Wyrób Akcesoriów Myśliwskich
Smardzewice
44 710 86 19
akcesoria@luszczek.pl
ac :)
Badr
Posty: 142
Rejestracja: piątek, 01 marca 2013, 22:53
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Badr »

Niestety na targach nie będę, ale czy mogę liczyć na rabat przy zakupach wysyłkowych? ;-)
Awatar użytkownika
ac
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 20:21
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: ac »

Badr pisze:Niestety na targach nie będę, ale czy mogę liczyć na rabat przy zakupach wysyłkowych? ;-)
myślę, że się dogadamy :)
ac :)
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

Mam nadzieję,że tym razem dotrę na Targi :wink:
Pozdrawiam
Maciek
Awatar użytkownika
ac
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 20:21
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: ac »

Maciek K pisze:Mam nadzieję,że tym razem dotrę na Targi :wink:
znaki rozpoznawcze mamy już omówione ;)
ps. a reszta forumowiczów niech zachodzi w głowę o co chodzi! hihihii
ac :)
Awatar użytkownika
ac
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 14 marca 2013, 20:21
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Post autor: ac »

Witam

dziękuję serdecznie za tak liczne odwiedziny za wiele pytań oraz ciekawych uwag (nawet tych krytycznych), które mobilizują nas do zwiększonego wysiłku w poprawianiu jakości naszych akcesoriów. Mam nadzieję, że byliście Państwo usatysfakcjonowani odwiedzinami na naszym stoisku oraz przygotowaną dla Państwa ofertą.

Liczę na dalszą współpracę, pozdrawiam najserdeczniej w imieniu pp. Łuszczek, pani Iwony Wolskiej oraz własnym,

Aneta Chojnacka
ac :)
Maciek K
Posty: 579
Rejestracja: poniedziałek, 18 lipca 2011, 23:53
Lokalizacja: Ze wsi pod W-wą ;)

Post autor: Maciek K »

Pani Aneto,
Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie,miłą rozmowę z Panią i Szefostwem Firmy Łuszczek :)
Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do klienta =D>
Dziękuję również za "drobiazgi" jakie otrzymałem do testowania i obiecuję w najbliższym czasie napisać krótką "recenzję" na temat w/w "drobiazgów" :lol:
Pozdrawiam Panią i całą Firmę.
Maciek Kochański
Pozdrawiam
Maciek
ODPOWIEDZ