Pośrednik (zakupy na egun)

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Zbój Madej
Posty: 88
Rejestracja: czwartek, 16 sierpnia 2012, 22:59
Lokalizacja: Pionki

Pośrednik (zakupy na egun)

Post autor: Zbój Madej »

Witam Grono
Jak w temacie, zakup broni z Niemiec, potrzebny sprawdzony pośrednik, który nie obedrze mnie ze skóry :). Ktoś z kolegów zna, ktoś korzystał? Z góry dzięki, Pozdrawiam
"Imię nasze LEGION, albowiem jest nas wielu"...
wozzi
Posty: 1995
Rejestracja: środa, 02 marca 2011, 18:14
Lokalizacja: Hamburg

Post autor: wozzi »

Czy dasz się oberwać ze skóry, czy nie to sprawa Twojej zdolności pertraktowania. :wink: Ci są całkiem, OK. Syn właściciela mówi po polsku. http://www.trammundhinners.de/gebrauchtwaffen/
.303 brit .308 win 6,5x55 .45acp 9x19mm .22lr .357
Awatar użytkownika
Adico
Posty: 218
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 23:48
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Adico »

Adam Madejczyk
www.adima.strefa.pl
Zbój Madej
Posty: 88
Rejestracja: czwartek, 16 sierpnia 2012, 22:59
Lokalizacja: Pionki

Post autor: Zbój Madej »

Wozzi, Adico dziękuję za pomoc.
"Imię nasze LEGION, albowiem jest nas wielu"...
drafcu
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 24 sierpnia 2014, 20:40

Post autor: drafcu »

Jakby ktoś chciał zaufać to mój przyjaciel tam pracuje i zjeżdża co kilka tygodni.
Mieszka niedaleko Hannoveru, ja okolice Gdańska.
Mogę przesyłać za przysłowiowe piwko, sam ściągam graty z eguna i usa, u nas co rusz czegoś nie ma...


Pozdrawiam.
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

wozzi pisze:Czy dasz się oberwać ze skóry, czy nie to sprawa Twojej zdolności pertraktowania. :wink: Ci są całkiem, OK. Syn właściciela mówi po polsku. http://www.trammundhinners.de/gebrauchtwaffen/
Stan na dzien dzisiejszy, ze maja dwoch synow ( mowiacych po polsku ), jeden jest rusznikarzem w Hamburgu gdzie jest sklep a drugi prowadzi w Slupsku sklep Raj dla mysliwego.
drafcu pisze:Jakby ktoś chciał zaufać to mój przyjaciel tam pracuje i zjeżdża co kilka tygodni.
Mieszka niedaleko Hannoveru, ja okolice Gdańska.
Mogę przesyłać za przysłowiowe piwko, sam ściągam graty z eguna i usa, u nas co rusz czegoś nie ma...
Graty ktore mozna kupic bez zezwolenia przewiezie bez problemu, broni bez stosownych papierow napewno legalnie nie przewiezie, bo i jak ?

:wink:
ODPOWIEDZ