Lokalizator dla psa, pracujący w zasięgu GSM

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Lokalizator dla psa, pracujący w zasięgu GSM

Post autor: Akraw »

Czy polecicie jakiś lokalizator dla psa - pracujący w zasięgu sieci GSM - cena w okolicy max 300-400 pln?

Kilka popularnych modeli ma wielki włącznik, który pies może przypadkowo wcisnąć np.

Obrazek

Obrazek

i ewidentnie je dyskwalifikuje... :?
Awatar użytkownika
Perła
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 07 lutego 2011, 00:00

Post autor: Perła »

Mam ten pierwszy, bialy. Ten przycisk to włącznik, ale nie wyłącznik. Nawet jak pies go wciśnie, urządzenia nim nie wyłączy. Na ebay dałem za to urządzenie 170zl. Jak juz złapie sygnał gps, jest bardzo dokładne. Na gsm nie używałem, obsługuję je winows phonem. Nie mam możliwości śledzenia online. Android i ios nadaje się do tego lepiej.

Edit. Ten przycisk budzi lokalizator z uśpienia. Można zrobić to wciskając go, lub dzwoniąc na numer karty sim. Urządzenia włącza się wkładając kartę sim. Od tej pory jest ciągle aktywne. Wchodzi tylko w stan uśpienia, jak nic się z nim nie robi (nie używa).
Ostatnio zmieniony czwartek, 07 stycznia 2016, 19:26 przez Perła, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Dzięki :)
pabl0777
Posty: 57
Rejestracja: wtorek, 23 września 2008, 18:57

Post autor: pabl0777 »

Się podłączę do tematu: czy te lokalizatory pokazują w aplikacji lokalizacje psa w sposób ciągły (śledzenie pozycji) czy dopiero po wysłaniu smsa?
Awatar użytkownika
Akraw
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 19 marca 2013, 13:53

Post autor: Akraw »

Odpowiedz od sprzedawcy "tych białych"
  • [quote] Dane o aktualnej lokalizacji można uzyskać na dwa sposoby:

    1. Wysyłając SMS z żądaniem podania aktualnej lokalizacji

    2. korzystając z aplikacji. W aplikacji dane o położeniu uaktualniane są automatycznie (nie potrzeba wysyłać SMS-ów)
[/quote]
Awatar użytkownika
Perła
Posty: 55
Rejestracja: poniedziałek, 07 lutego 2011, 00:00

Post autor: Perła »

Aplikacja ma możliwość śledzenia online. Niestety, niedostępna na Windows Phone.
ODPOWIEDZ