Łuski. Co można trafić kupując na Forum.

Tematy od czapy. Zobaczymy jak się sprawdzi.

Moderatorzy: wierzba, P_iter

wsteczniak
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 02 kwietnia 2015, 19:54

Łuski. Co można trafić kupując na Forum.

Post autor: wsteczniak »

Nie wiedziałem gdzie wpisać, poruszyć problem... ale jak trzeba proszę przez moderatora wywalić/przesunąć i nie ma tematu.
Chodzi o jakość sprzedawanych na portalu łusek niby raz strzelonych i z założenia nadających się do elaboracji bo w 99% każdy po to je kupuje tu na forum. Nie wiem jak inni ale trafiły mi się takie goowniane, że szkoda pisać... Rozdęte, pogięte, wcale nie raz strzelone. Wywalcie takie k nie oferujcie takich choćby dla samej przyzwoitości...
Awatar użytkownika
remzibi
Posty: 137
Rejestracja: czwartek, 25 lutego 2016, 22:25
Lokalizacja: Rumia

Re: Łuski.

Post autor: remzibi »

wsteczniak pisze:Nie wiedziałem gdzie wpisać, poruszyć problem... ale jak trzeba proszę przez moderatora wywalić/przesunąć i nie ma tematu.
Chodzi o jakość sprzedawanych na portalu łusek niby raz strzelonych i z założenia nadających się do elaboracji bo w 99% każdy po to je kupuje tu na forum. Nie wiem jak inni ale trafiły mi się takie goowniane, że szkoda pisać... Rozdęte, pogięte, wcale nie raz strzelone. Wywalcie takie k nie oferujcie takich choćby dla samej przyzwoitości...
No to napisz konkretnie od kogo je kupiles, jaki kaliber, chetnie sie dowiemy aby nie wdepnac na mine w przyszlosci.
Chyba nie liczysz na to, ze admin jedzie do kazdego ogloszeniodawcy z forum, aby sprawdzac jakosc sprzedawanych lusek.
Wiec pisz kto zrobil Ci ten afront, aby wszyscy wiedzieli - najlepiej wrzuc zdjecia tych lusek.
A jak nie chcesz napisac konkretnie kto Ci ten badziew sprzedal, to znaczy nie masz do nas szacunku, wiec nie zawracaj du..y, znaczy 4'rech liter.
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Najpierw skontaktowal bym sie ze sprzedajacym i zarzadal zwrotu zarowno kasy za luski jak i kosztow wysylki. Jezeli nie zareaguje, to podal bym konkretnie na Forum kto to byl.

:wink:
Cyrograf15
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 17:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Cyrograf15 »

Parokrotnie kupowałem na Forum łuski i zawsze byłem zadowolony. Reklamuj, jak będą problemy to napisz kto to taki. I jeszcze weź na jedno poprawkę, jak się kupuje powiedzmy 500 łusek i 10 czy 20 jest uszkodzonych to nie ma się co czepiać. Przy takiej ilości nikt nie ogląda każdej łuski, mogą się trafić felerne.
Wojtek
ODPOWIEDZ