Nowości Hornady 2018

Moderatorzy: wierzba, P_iter

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hubertus_pro
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 08:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Nowości Hornady 2018

Post autor: Hubertus_pro »

Poniżej prezentacja nowości od Hornady na 2018 rok.
https://www.youtube.com/watch?v=kv1eAE-M7p8

między innymi:
- Rotary Tumbler do czyszczenia łusek
- Rotary Media Sifter do separowania łusek od medium
- precyzyjny Vibratory Trickler
- nowy młotek Lock-N-Load®Impact Bullet Puller nie uszkadza pocisku przy rozscaleniu
- nowe pociski w serii ELD-X: 6mm 103 gr., 25 Cal. 110 gr., 338 Cal. 230 gr., 338 Cal. 270 gr.
- Sejf do przewożenia broni w samochodzie
- amunicja kal.6mm Creedmoor
- amunicja kal.6.5 PRC
- nowa seria Subsonic
- Amunicja Critical Defence Rifle
więcej szczegółów tutaj:
https://press.hornady.com/release/2017/ ... -for-2018/
Dostępność nowości w Polsce: styczeń - marzec 2018.
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Jakie sa koszty tego ustrojstwa do separowania medium od lusek ?

:wink:
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Andy...

To dopiero zapowiedź na luty 2018.
Moge Cię zapewnić ze koszty bedą większe o 23% + cło w stosunku do cen w USA :lol:
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Kahles

jestem po szkole handlowej, wiec wiem jak wyglada kalkulacja :mrgreen:

W Stanach nie koszuje to worka zlota wiec mysle, ze jak zacisne pasa i pozwole rodzinie rogi od stolow poobgrysac ( a mam ich kilka ) to spelnie swoje marzenie :mrgreen:

:wink:
Awatar użytkownika
Hubertus_pro
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 08:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Hubertus_pro »

Wyceniać będziemy po dostawie, jest to mniej więcej tak, jak kolega opisał: cena sugerowana w USA + VAT, ale najczęściej jest to mniej :D
Nowości będą się pojawiać sukcesywnie, zamawiamy je już w tym tygodniu, więc może pierwsze będą już w styczniu. Ten ręczny tumbler i osuszacz oczywiście są uwzględnione.
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Sezon zimowy to czas kiedy wielu z nas elaboruje zapasy na nowy rok startowy a w Waszym sklepie pustki...
HAP,XTP,SST nie ma...
Awatar użytkownika
Hubertus_pro
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 08:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Hubertus_pro »

Dostawa płynie - u nas w pierwszej połowie grudnia. Kolejna w styczniu, kolejna w lutym, kolejna w marcu, kolejna w kwietniu...
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Dopłynęła?
Bo na stronie pusto i bez zmian od września...
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Powtórzę pytanie do przedstawiciela Hornady na Polske...
Kiedy zaczniecie miec NORMALNĄ ofertę?
Nie mówię juz o nowościach 2018 ale o "podstawowych" pociskach 9 para .45 itd. ?
Zaczął sie 2 miesiąc nowego roku,inwentury macie już zasobą więc co stoi na przeszkodzie by asortyment wrócił do normalności?
NIe możecie choćby rozbić pakietów pocisków za 1900 pln na mniejsze...?
Mamy kupowac w Strobl czy egun?
Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 549
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

Post autor: Greenhard »

Ja już dawno kupuje u konkurencji i jestem zadowolony. Ceny sporo niższe a przy większym zamówieniu z automatu mam wysyłkę za darmo, choć nawet przy mniejszych zamówieniach te 40 zł za wysyłkę nie jest tragedią. Niestety polskie sklepy świecą pustkami bo dostać coś w 308 to jest masakra i nie mam na myśli niechodliwego materiału pocisków w przedziale 110-150 albo 200-240 gn i dodtakowo w SP. Troche śmiać mi się chce kiedy sklep pisze że jest oficjalnym przedstawicielem marki a na "półkach" jak za PRL :), zapytany kiedy dostawa to albo nie wiadomo co przyjdzie albo nie wiadomo czy przyjdzie bo odpowiedź że nie wiadomo kiedy będzie już na wejściu odrzuca mnie do zakupów.
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Hubertus_pro pisze:Dostawa płynie - u nas w pierwszej połowie grudnia. Kolejna w styczniu, kolejna w lutym, kolejna w marcu, kolejna w kwietniu...


płynie i płynie...chyba trwa wieczny odpływ...

Green daj na PW gdzie kupujesz...?
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Panowie, to jest dział ofert komercyjnych a nie dział dyskusji o sklepach.
Mod.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Awatar użytkownika
Hubertus_pro
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 08:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Hubertus_pro »

kahles pisze:Powtórzę pytanie do przedstawiciela Hornady na Polske...
Kiedy zaczniecie miec NORMALNĄ ofertę?
Nie mówię juz o nowościach 2018 ale o "podstawowych" pociskach 9 para .45 itd. ?
Zaczął sie 2 miesiąc nowego roku,inwentury macie już zasobą więc co stoi na przeszkodzie by asortyment wrócił do normalności?
NIe możecie choćby rozbić pakietów pocisków za 1900 pln na mniejsze...?
Mamy kupowac w Strobl czy egun?
Hornady nic nam nie wysyłał od listopada. Na prawdę nie mamy wpływu na plany produkcyjne producenta. Ja zamawiam w listopadzie wszystkie produkty na cały kolejny rok z góry, z zaplanowanymi dostawami max do kwietnia domawiając ewentualnie niektóre pozycje w ciągu roku.
Teraz idzie dostawa na koniec lutego - 7 palet pocisków, sprzętu, nowości, amunicji. Kolejną mam nadzieję, że nam że zaraz nam spakują.
Od drzwi do drzwi zajmuje to 6-8 tygodni (Hornady jest w samym środku USA, musi dojechać kontener do portu, załadować na statek, przepłynąć ocean, rozładować statek, przejść procedurę ceną, inspekcję itp i dopiero dojechać z portu do nas).
Hornady buduje kolejną fabrykę w swoim mieście, aby zwiększyć możliwość produkcyjne i mieć większe magazyny, aby skrócić czas oczekiwania.
pozdrawiam
Aleksander
Awatar użytkownika
Greenhard
Posty: 549
Rejestracja: piątek, 20 października 2017, 11:27

Post autor: Greenhard »

Przepraszam za off top ale skoro napisałem krytykę to w momencie kiedy pojawiło się coś dobrego czuję się w obowiązku nadmienić ten fakt, tak żeby jing i jang były sobie równe:).
Także stało się, sklep nie dał ciała z towarem na który czekałem co prawda miesiąc (również z USA jak przedmiotowe pociski Hornady na które wciąż czekam) ale jak tylko przyszedł od razu dostałem cynka że towar jest dostępny.
Czekamy na pociski Hornady choć biorąc pod uwagę obecną sytuację w łowiectwie to nie wiem czy będę jeszcze rozszerzał zapas półpłaszczy :)
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

...i ZMAxów niema :evil:
Awatar użytkownika
Hubertus_pro
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 08:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Hubertus_pro »

W czerwcu są 2 dostawy Hornady, które mam nadzieję, że uzupełnią już ponad 90% barków.
Pierwszą rozładowaliśmy wczoraj a druga pojawi się za około 1,5 tygodnia.
Z nowości przyszły np: Vibratory Trickler (Item #050102), Płyta mocowana do stołu na prasę lub inne akcesoria, z możliwością dokupinia kolejnych płyt ze skonfigurowanym innym sprzętem (Quick Detach Mounting Plate System
Item #399697 https://www.hornady.com/reloading/press ... -system#!/) po weekendzie już pojawią się w naszym e-sklepie
Ostatnio zmieniony sobota, 02 czerwca 2018, 10:13 przez Hubertus_pro, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Hubertus_pro
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 08:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Hubertus_pro »

W czerwcu są 2 dostawy Hornady, które mam nadzieję, że uzupełnią już ponad 90% barków.
Pierwszą rozładowaliśmy wczoraj a druga pojawi się za około 1,5 tygodnia.
Z nowości przyszły np: Vibratory Trickler (Item #050102), Płyta mocowana do stołu na prasę lub inne akcesoria, z możliwością dokupinia kolejnych płyt ze skonfigurowanym innym sprzętem (Quick Detach Mounting Plate System
Item #399697 https://www.hornady.com/reloading/press ... e-system#!) po weekendzie już pojawią się w naszym e-sklepie
Ostatnio zmieniony niedziela, 03 czerwca 2018, 09:09 przez Hubertus_pro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Hubertus_pro
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 08:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Hubertus_pro »

kahles pisze:...i ZMAxów niema :evil:
Niestety zaprzestali produkcji
Awatar użytkownika
Hubertus_pro
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 08:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Hubertus_pro »

W czerwcu są 2 dostawy Hornady, które mam nadzieję, że uzupełnią już ponad 90% barków.
Pierwszą rozładowaliśmy wczoraj a druga pojawi się za około 1,5 tygodnia.
Z nowości przyszły np: Vibratory Trickler, , Płyta mocowana do stołu na prasę lub inne akcesoria, z możliwością dokupinia kolejnych płyt ze skonfigurowanym innym sprzętem (Quick Detach Mounting Plate System)
po weekendzie już pojawią się w naszym e-sklepie
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Post autor: kahles »

Dobrze że jest ten wibrator.Od lat próbowałem złapać na ebayu Omega trickler https://www.youtube.com/watch?v=vkU0MLBUDzc
Oczywiście juz zamówiłem u Was.
Dzieki
Piotr Kukier
Posty: 139
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 15:15
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: Piotr Kukier »

Hubertus pro,

a czy jest szansa na pociski #2280? Czy są jeszcze produkowane? Jeśli nie to czy nie planują wznowienia (chociażby któtkoterminowego) produkcji?

pozdrawiam,
Piotr Kukier
Awatar użytkownika
Hubertus_pro
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2012, 08:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Hubertus_pro »

Piotr Kukier pisze:
a czy jest szansa na pociski #2280? Czy są jeszcze produkowane? Jeśli nie to czy nie planują wznowienia (chociażby któtkoterminowego) produkcji?
niestety do .227 na chwilę obecną już nic nie produkują.
ODPOWIEDZ