[ZG] midwayusa.com

Moderatorzy: wierzba, P_iter

DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

[ZG] midwayusa.com

Post autor: DEDEk »

Tak jak ostatnim razem, kompletuje zamówienie na midwayu. Gdyby ktoś był chętny się dołączyć to zapraszam. Koszty przesyłki dzielimy na tyle osób ilu będzie zamawiających. Współpracujemy tak jak przy ostatnim zamówieniu z Markiem Krysa. Raczej wolał bym osoby które chcą zamówić rzeczy typu pociski, matryce itd bez jakichś hardcorowo dużych rzeczy :)
klapek
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 06 lutego 2018, 10:41
Lokalizacja: Bratyslawa
Kontakt:

pw

Post autor: klapek »

PW
Ostatnio zmieniony wtorek, 03 lipca 2018, 12:34 przez klapek, łącznie zmieniany 1 raz.
MOTOR-PIL
Posty: 155
Rejestracja: poniedziałek, 09 stycznia 2017, 13:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: MOTOR-PIL »

Wysłałem p.w.
Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Dariusz_W »

Wysłałem P.W
AlphaStr
Posty: 97
Rejestracja: wtorek, 23 maja 2017, 23:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AlphaStr »

PW
Awatar użytkownika
wojaskull
Posty: 142
Rejestracja: sobota, 11 listopada 2017, 19:19
Lokalizacja: Dzierzgoń

midway

Post autor: wojaskull »

Pw :)
DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Post autor: DEDEk »

Już się biorę za odpisywanie :)
DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Post autor: DEDEk »

Panowie co do samego zamówienia wygląda to tak. Ustalamy termin do którego wysyłacie mi kase na konto za to co chcecie. Gdy wszystko mam, wysyłam kase Markowi w USA. Marek dolicza 15% od wartości zamowionych produktów dla siebie za: zamówienie towaru z midwaya do siebie, przepakowanie go i nadanie jako gift, nadanie go pocztą morską (DOMA Service). Paczka w przeciągu 3 max 4 tyg jest u mnie. Wtedy pakuje ją na mniejsze i rozsyłam do Was kurierem DPD. Nie jest to moje pierwsze zamówienie tego typu. Ostatnie w ubiegłym roku poszło bez przeszkód. Jest tu na forum kilka osób które mogą potwierdzić swoją współprace ze mną i że wsio poszło ok. Dla siebie nie pobieram żadnej opłaty. Moim jedynym profitem jest to, że koszty wysyłki sa mniejsze bo rozbite na kilka osób. Czyli wszyscy korzystamy na tym tak samo. Co do cła. Po to korzystam z pomocy Marka żeby przepakował paczkę na gift i nadał morzem aby zminimalizować ryzyko cła. Za pośrednictwem Marka zamawiałem już 7 razy i nigdy nic nie oclili ale wiadomo. Ryzyko zawsze jest.
adam531
Posty: 123
Rejestracja: sobota, 01 listopada 2014, 16:02

Post autor: adam531 »

A jakie są dodatkowe koszty przesyłki? Czy może 115% ceny z midwaya obejmuje już wszystko? Chciałbym sobie policzyć jak to się opłaca w stosunku do europejskiego brownellsa.
DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Post autor: DEDEk »

Jeśli chodzi o koszty to każdy do swojego zamówienia dolicza 15% tj Zamawiam kulki za 100$ orientacyjna przesyłka to 40$ jeśli jest ok 4 zamawiających czyli do 140$ doliczam 15% co wychodzi 161$ Jeśli będzie więcej zamawiających koszty przesyłki maleją. Jeśli okażą się niższe niż zakładamy wtedy odejmuje te pieniądze od kosztów kuriera w Polsce DPD. Czyli wziąłem za przesyłke 40$ ale się okazało że wyszło po 35$. Wtedy te 5$ idzie na kuriera dpd w polsce. A więc zamówienia wraz z kasą zbieram do 15.07 (niedziela) w poniedziałek robimy zamówienie. Chętni którzy więdzą co chcą brać proszę o wiadomość PW. Tam podam dane do przelewu. Jeśli chodzi o opłacalność takich zakupów to niektóre rzeczy lepiej kupić u nas i warto przeliczyć czy się opłaca. Pociski póki co się opłaca tym bardziej jak ktoś zamawia kilka tyś szt. Np ELD-X do .264 w polsce kosztuje 195zł. Na midwayu z doliczeniem 15% 155zł. Przy zamówieniu 1k szt jesteśmy 400zł do przodu.
Także koledzy jeśli ktoś jest chętny i zdecydowany zapraszam na PW. Żeby cały interes się opłacił myśle, że musi nas być co najmniej 4.
klapek
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 06 lutego 2018, 10:41
Lokalizacja: Bratyslawa
Kontakt:

Post autor: klapek »

to znaczy ze kazdy doo swojego zamowienia dolicza 40 usd i nastepnie 15 % czyli ( suma_zamowiania + 40 usd) * 115 * kurs pln/usd ?
Awatar użytkownika
sokal
Posty: 876
Rejestracja: środa, 23 czerwca 2010, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sokal »

(zamówienie +15%) + 40$/ilość chętnych + polski kurier
adam531
Posty: 123
Rejestracja: sobota, 01 listopada 2014, 16:02

Post autor: adam531 »

No właśnie o tę przesyłkę mi chodzi. Midway dla zmówień powyżej 100 dolców ma przesyłkę na terenie USA gratis, więc dochodzi jedynie koszt przesyłki z USA do Polski. To jest jak rozumiem te 40$, które dzielimy na liczbę kupujących? Plus każdy na siebie kilkanaście złociszy za kuriera, tak?

Edit: @Sokal to co napisałeś brzmi logicznie, ale wcześniej kolega Dedek zasugerował że od tych 40% też się należy 15%. Dobrze byłoby więc żeby potwierdził Twoją formułę albo ją zmienił.
Awatar użytkownika
sokal
Posty: 876
Rejestracja: środa, 23 czerwca 2010, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sokal »

15proc z 40$ jak się podzieli na kupujących to za wiele nie bedzie
Traser
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 08 stycznia 2013, 08:58

[ZG] midwayusa.com

Post autor: Traser »

PW
kalist
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 12 grudnia 2016, 00:19

Post autor: kalist »

Chcialbym rowniez dolaczyc sie do zamowienia z MidwayUSA, poprosze o namiary.
Pozdrawiam.
kalist.
MOTOR-PIL
Posty: 155
Rejestracja: poniedziałek, 09 stycznia 2017, 13:46
Lokalizacja: Piła

Post autor: MOTOR-PIL »

Jeszcze raz p.w.
Awatar użytkownika
scan
Posty: 163
Rejestracja: niedziela, 24 października 2010, 13:39

zakupy Midway USA

Post autor: scan »

Chcialbym rownież dolaczyć sie do zamowienia z Midway USA, poprosze o namiary.
Proszę wiadomość do omówienia na p.w.
Pozdrawiam.
Adam
DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Post autor: DEDEk »

Dzisiaj wracam z weekendu nad jeziorkie. Jutro z rana odpowiem na wszystkie PW. Co do kosztów wysyłki jeszcze nie wiem ile wyniosą bo to wszystko zależy od wymiarów paczki i jej gabarytów
klapek
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 06 lutego 2018, 10:41
Lokalizacja: Bratyslawa
Kontakt:

Post autor: klapek »

Ja mam pytanie czy, można zamawiac też taką drobincę jak paczka 50 sztuk pociskow, jakies matryce, wagę itd..
tzn paczka NP 6000 pociskow plus drobnica..
DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Post autor: DEDEk »

Z uwagi na to, że dużo osób chce zamówić po 6-15k kulek gdzie wagowo to wychodzi dużo muszę trochę okroić osoby. Jeśli paczka pzekracza 35-40kg jest 90% szans że trafi na cło
wujekpawel
Posty: 50
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2017, 08:23
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Post autor: wujekpawel »

Kiedy będziesz robił to zamówienie?
Już prawie 2 tygodnie od kiedy powstał wątek.
paabliitoo
Posty: 71
Rejestracja: wtorek, 06 października 2015, 07:50
Lokalizacja: Radom

Post autor: paabliitoo »

Czy to zamówienie jest jeszcze aktualne? Macie może kontakt z kol. DEDEk, wysłałem mu już jakiś czas temu 2 wiadomości na PW i nie otrzymałem odpowiedzi.
Pozdrawiam
paabliitoo
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 662
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Post autor: azmoda »

Chyba znowu za dużo chętnych
DEDEk
Posty: 331
Rejestracja: niedziela, 17 października 2010, 10:47
Lokalizacja: Legnica

Post autor: DEDEk »

Dużo chętnych ale z całej tej gromady póki co 2 osoby zadeklarowały chęć zakupu. Reszta "myśli" robiąc zamówienie dla 3 osób średnio się to opłaca. Pisałem każdemu na PW że opłaca się na midwayu zamawiać rzeczy słabo bądź niedostępne w Polsce a nie takie które można kupić w parabellum czy hubertusie. Już dostałem zjeby od kilku Januszów biznesu że na midwayu wychodzi ok 100 a to samo kupię w parabellum za 115 i że jestem śmieszny próbując ludzi naciągać..... Znajdzie się jeszcze z -3 pewnych kolegów to zamówienie będzie kontynuowane
Awatar użytkownika
scan
Posty: 163
Rejestracja: niedziela, 24 października 2010, 13:39

Post autor: scan »

wysłałem zapytanie na pw czy moje zamówienie będzie realizowane?
AlphaStr
Posty: 97
Rejestracja: wtorek, 23 maja 2017, 23:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: AlphaStr »

DEDEk pisze:Dużo chętnych ale z całej tej gromady póki co 2 osoby zadeklarowały chęć zakupu. Reszta "myśli" robiąc zamówienie dla 3 osób średnio się to opłaca. Pisałem każdemu na PW że opłaca się na midwayu zamawiać rzeczy słabo bądź niedostępne w Polsce a nie takie które można kupić w parabellum czy hubertusie. Już dostałem zjeby od kilku Januszów biznesu że na midwayu wychodzi ok 100 a to samo kupię w parabellum za 115 i że jestem śmieszny próbując ludzi naciągać..... Znajdzie się jeszcze z -3 pewnych kolegów to zamówienie będzie kontynuowane
DEDEk, pisałem do Ciebie dwa razy w sprawie dołączenia do zamówienia. Chciałem jeden montaż (już go nie ma na stanie midwaya) i zestaw lekkich części. Chyba masz przepełnioną skrzynkę, bo nadal je mam w folderze "do wysłania".
poziomm
Posty: 104
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2008, 20:43
Lokalizacja: Kępno

Post autor: poziomm »

Chyba masz przepełnioną skrzynkę, bo nadal je mam w folderze "do wysłania".
mam to samo
paabliitoo
Posty: 71
Rejestracja: wtorek, 06 października 2015, 07:50
Lokalizacja: Radom

Post autor: paabliitoo »

U mnie to samo. Wysłałem PW z prośbą o dane do przelewu i daj w folderze "Do wysłania". Kol. DEDEk czy moje zamówienie będzie realizowane?
paabliitoo
adam531
Posty: 123
Rejestracja: sobota, 01 listopada 2014, 16:02

Post autor: adam531 »

Też mam to samo. Po dość enigmatycznej odpowiedzi kol. DEDEk w sprawie magazynków wysłałem pytanie doprecyzowujące. Odpowiedzi jak na razie brak. Generalnie jestem zainteresowany zamówieniem (innych rzeczy też), ale nie wiem w końcu jak z tymi magazynkami - można czy nie można?
poziomm
Posty: 104
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2008, 20:43
Lokalizacja: Kępno

Post autor: poziomm »

Coś sie ruszyło w tym temacie?
Awatar użytkownika
scan
Posty: 163
Rejestracja: niedziela, 24 października 2010, 13:39

Post autor: scan »

amen,szkoda
ODPOWIEDZ