Steel Action model HM

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Robert Głowacki
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 18:08

Steel Action model HM

Post autor: Robert Głowacki »

Czy któryś z kolegów może podzielić się uwagami (doświadczeniem) na temat sztucera Steel Action w kalibrze .300WM ?
Przeznaczenie -oczywiście polowanie, a także celny strzał do tarczy, sylwetki lisa ;-), na odległość do 400m.
Prawdopodobnie pojawiły się jakieś artykuły w prasie niemieckiej, może ktoś je przeczytał.
https://www.steel-action.de
alta32
Posty: 133
Rejestracja: środa, 30 listopada 2016, 21:57
Lokalizacja: Norge

Post autor: alta32 »

Po tym jak kolega nadal ten temat poczytalem troche ,naprawde dobra konstrukcja ciekawe rozwiazania ,materialy wysokiej klasy.duzo wariantow kalibrowych dlugosci luf odpowiadajace nowym trendom w strzelectwie i lowiectwie cena jak dla mnie za tej klasy sprzent ok jakes 2500 euro jedyne czego sie nie moglem doszukac to np .w wybranym przez kolege kalibrze nie wiem jakie jest gwintowanie lufy a to przeciez bardzo wazne ,ale to pewnie kwestja dopytania u producenta.Super bron.
Robert Głowacki
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 18:08

Post autor: Robert Głowacki »

1:10
alta32
Posty: 133
Rejestracja: środa, 30 listopada 2016, 21:57
Lokalizacja: Norge

Post autor: alta32 »

Takie gwintowanie daje duze mozliwosci w lowie i strzelectwie dostep do duzej gamy pociskow az po 225 grs takie ja naprzyklad uzywam w moim Steyr 004 300 WM z dobrym skutkiem.
Robert Głowacki
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 18:08

Post autor: Robert Głowacki »

Dzięki Alta. Rzeczywiście, lufa semi Lothara Walthera o dł. 61 cm z tym skokiem gwintu daje spore możliwości.
Miałem nadzieję, że ktoś popatrzył uważnie na system i podzieli się uwagami. Wygląda dobrze, ale czy może być niezawodny?
ODPOWIEDZ