Brelok - sposoby na zrobienie

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Theofanis
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 09 września 2018, 00:24
Lokalizacja: Warszawa

Brelok - sposoby na zrobienie

Post autor: Theofanis »

Moi synowie zażyczyli sobie brelok z naboju pistoletowego. Gdzie kupić komponenty do zrobienia takiego breloku,, tj. łańcuszek o coś co włożę w kanał ogniowy?
Macie może jakieś patenty?
Awatar użytkownika
donkihot
Posty: 1340
Rejestracja: piątek, 26 maja 2017, 11:20
Lokalizacja: Dąbrówka- woj. Mazowieckie
Kontakt:

Post autor: donkihot »

Nie robiłem, ale rozwiązań tyle ile pomysłów. Odwiedź pasmanterię tylko jakąś dobrze wyposażoną (w Wawie, takich nie brakuje) mają dodatki dla ludzi którzy wytwarzają sztuczną biżuterię. Kupisz wszelkiego typu łańcuszki, rzemyki, zawieszki, krętliki inne pierdoły. Jak ma to być biżuteria na wyższym poziomie to jubiler, ale raczej poza Warszawą bo w stolicy ceny zabijają i rzadko komu chce się pracować. Np. srebrny czy złoty łańcuszek, a do amunicji bez problemu zostanie dolutowane kółko i całość do kąpieli galwanicznej,srebrnej lub złotej.
Walczący z wiatrakami.
Zajrzyj na moją stronę WWW
TomaszMk
Posty: 196
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2017, 13:24
Lokalizacja: Bialystok

Post autor: TomaszMk »

Samo polaczenie naboj lancuszek fajnie sie sprawdza zawieszenie/polaczenie wedkarskie.
Nie wiem jak to sie dokladnie nazywa ale z obu stron jest male koleczko polaczone a na srodku krecacym sie elementem.

Sprawa wydaje sie nie latwa bo luska zacznie ci szybko ciemniec. Moja zona lakieruje luski zeby nie zmienialy koloru jak robi kolczyki czy spinki.
Awatar użytkownika
donkihot
Posty: 1340
Rejestracja: piątek, 26 maja 2017, 11:20
Lokalizacja: Dąbrówka- woj. Mazowieckie
Kontakt:

Post autor: donkihot »

TomaszMk pisze:Samo polaczenie naboj lancuszek fajnie sie sprawdza zawieszenie/polaczenie wedkarskie.
Nie wiem jak to sie dokladnie nazywa ale z obu stron jest male koleczko polaczone a na srodku krecacym sie elementem.
To nazywa się krętlik.
TomaszMk pisze:Sprawa wydaje sie nie latwa bo luska zacznie ci szybko ciemniec. Moja zona lakieruje luski zeby nie zmienialy koloru jak robi kolczyki czy spinki.
Dla tego pisałem o galwanizacji :wink:
Walczący z wiatrakami.
Zajrzyj na moją stronę WWW
ODPOWIEDZ