Problem z prasa

Moderatorzy: wierzba, P_iter

wojt
Posty: 55
Rejestracja: niedziela, 30 kwietnia 2017, 23:00

Problem z prasa

Post autor: wojt »

Panowie poradzcie.

Tydzien temu kupilem prase jednostanowiskowa typu O za ponad 1000zl, nowke ze sklepu. Wyjalem ja z pudelka ruszylem tlokiem i cos mi sie nie spodobala jego praca. Wczoraj ja zamontowalem na stojak i zaniepokoilo mnie "to" co po wyjeciu prasy z pudelka, czyli praca tloka.
Przy wysuwaniu tloka z dolu do polowy jego wysuniecia czuc jakby tlok tarl o prowadnice tloka, od polowy wysuniecia do samej gory idzie ladnie i przy powrocie do polowy rowniez, ale gdy w drodze powrotnej dotrze do polowy znowu zaczyna trzec. Przesmarowalem tlok po calosci CLP i GunTec'iem, ale nic to nie pomoglo w jego pracy.

Czy to tak ma byc i ma sie dotrzec, czy odeslac prase do sklepu, zeby wymienili na inna ze wzgledu na sprzedaz uszkodzonej prasy? W sumie mam jeszcze tydzien na odeslanie bez powodu.


Dopiero zaczynam zabawe w elaboracje, a wlasciwie, to czytam i zaczynam dopiero kupowac graty. Glownie chce robic na niej precyzyjne 6,5 Creedmoor i czasem .223

Z gory dziekuje.



++++++ Problem rozwiazany, temat mozna usunac. Trzeba bylo ja rozmontowac i wszystko przesmarowac smarem, bo wszedzie byla piekielna pustynia, a nie tylko przesmarowac tlok. Teraz to chodzi jak proboszcz z taca.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 07 stycznia 2019, 20:57 przez wojt, łącznie zmieniany 1 raz.
Marekj
Posty: 380
Rejestracja: piątek, 21 października 2016, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Marekj »

W nowej prasie zdecydowanie nic nie powinno trzeć. Moim zdaniem reklamuj. Jakiej firmy jest prasa?
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Reklamuj !

:wink:
ODPOWIEDZ