[S] Sprzedam Carl Gustaf M63 kal 6,5x55

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Riczard
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 15 czerwca 2017, 00:21
Lokalizacja: Przeworsk

[S] Sprzedam Carl Gustaf M63 kal 6,5x55

Post autor: Riczard »

Witam :)
Na sprzedaż dopieszczony Carl Gustaf M63 kal. 6,5x55 SE.
Sztucer kupiłem 2 lata temu jako "magazynowy" jeszcze fabrycznie zakonserwowany. Była to wersja M63 z diopterem.
Została skrócona lufa do 660mm. Grubość lufy na końcu 19mm. Pod nakrętką osłonową jest gwint M16x1,25 (miał być hamulec wylotowy ale brak czasu na dokończenie projektu :( )
Modyfikacja spustu -z fabrycznego ponad 2kg jest teraz 350gr :D i jest dwustopniowy. Ponadto iglica i kurek zostały odchudzone ponad połowę z fabrycznych 93gr na 40gr :lol: co zdecydowanie poprawiło szybkość działania :lol:
Szyna pikatyny z mikroskosem 10moa została przylutowana na stopie srebra z cyną -nie ma opcji że coś się poluzuje czy zacznie kiwać :lol: jak to się czasem zdarza przy połączeniach skręcanych.
Pokryty powłoką Cerakote czarny mat. :)
Celność -jak mu nie przeszkadzać to na 100 m robi jedną dziurkę :lol: Na 400m na pocisku Scenar wystrzelałem przy lekkim wietrze i na gorszej lunecie skupienie ok 20cm średnicy a jestem początkującym strzelcem. Wystrzeliłem z niego ledwie nieco ponad 400 sztuk. Dokładam te wystrzelone łuski po myciu formatowaniu i trymowaniu na wymiar czyli pozostaje zaspłonkować i składać patrony. Większość norma i s&b w tym ok 40 już sapłonkowanych -mogę je złożyć na prochu RS 70 i pocisku Lapua Mega które ostatnio opracowałem do polowaczki rewelacja :lol:
Cena 3500zł do rozsądnej negocjacji :D
Kolba oryginalna nieco poprawiona -doklejona baka policzkowa i pogrubiony chwyt, następnie zrobiony efekt "kornika" poprawiający chwyt. Grafika wilka na kolbie -własny pomysł i wykonanie. Kolba została pokryta 4 warstwami oleju TRU-OIL BIRCHWOOD CASEY. Stopka oryginalna z koroną przyklejona na warstwie amortyzującej. Długość kolby idealna dla strzelca 180-190cm.
Możliwość przetestowania przed zakupem :D :lol: Celownik widoczny na zdjęciu NIE JEST NA SPRZEDAŻ chyba że ustalimy nową cenę :lol: -pozostał na sprawdzenie przed zakupem. Zainteresowanym mogę podesłać więcej zdjęć i w większej rozdzielczości zależnie od życzeń :D
Pytania i propozycje na PW, email; ryszmark26@interia.pl lub tel 501395554. Obrazek
Ostatnio zmieniony czwartek, 04 kwietnia 2019, 14:02 przez Riczard, łącznie zmieniany 1 raz.
Riczard
Riczard
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 15 czerwca 2017, 00:21
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Riczard »

Kilka osób pytało o zdjęcia i powód sprzedaży więc odpowiem też tutaj -sprzedaję mimo iż włożyłem w niego sporo pracy ponieważ dziura budżetowa mnie dopadła :( Robiłem go z myślą o polowaniu i czasem strzelnicy na dłuższym dystansie ale jak to w życiu bywa brak czasu i na jedno i drugie :(
Nowa cena 3200 razem z łuskami i prawie całym opakowaniem prochu RS70.
Mogę do niego dołożyć jeszcze obejmy Leupold PRW 30mm. niskie -był na nich wcześniej założony DOT 2.5-15,5x56 i "siedzial" około 3mm nad lufą :D
Riczard
Riczard
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 15 czerwca 2017, 00:21
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Riczard »

Tyle tego w nim porobiłem że zapomniałem napisać o bedingu na żywicy.
Lufa "pływająca" z luzem około 2mm dookoła.
Riczard
tomp
Posty: 457
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 10:07
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomp »

Jaka lokalizacja?
Riczard
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 15 czerwca 2017, 00:21
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Riczard »

Przeworsk, podkarpackie.
Riczard
Riczard
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 15 czerwca 2017, 00:21
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Riczard »

Ostatnia obniżka za równe 3000 do wziecia😟
Riczard
Riczard
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 15 czerwca 2017, 00:21
Lokalizacja: Przeworsk

Post autor: Riczard »

Oferta nieaktualna.
Temat do zamknięcia
Riczard
ODPOWIEDZ