Rejestracja Szukaj FAQ Zaloguj  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  format do druku Handel łuskami...
Handel łuskami...
Marek Biały
Odpowiedz z cytatem
… kwitnie widzę na portalu. Zbierane po strzelnicach, czy przywiezione z Niemiec... ceny jak w Honk Kongu, a pamiętam czasy kiedy na poprzednim Forum wystarczyło krzyknąć, że potrzeba 50szt 30-30 i kilku kumpli już słało (za darmo!!!) paczki.

Trochę to smutne.

Niedawno, zobowiązałem się kumplowi odsprzedać połowę mego zapasu 340WHBY, które to kupiłem razem ze sztucerem i miałem problem by w ogóle brać kasę. Świat się mocno UKASIOWIŁ.

Odpowiedz z cytatem
Co tu dużo pisać. Popyt rodzi podaż
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Arek_78Wyślij prywatną wiadomość
Raphael27
Odpowiedz z cytatem
Co do łusek nie znam sytuacji jak kiedyś to było ale chwalę kolegę orkidez który wysłał mi pociski za które nie chciał nic.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Raphael27Wyślij prywatną wiadomość
P_iter
Odpowiedz z cytatem
Denerwuje zwłaszcza sprzedawanie znajdek śmietnikowych. Tak po trzy do dziesięciu sztuk popularnych kalibrów.. Z drugiej strony, jeśli są to łuski rzadkie, to nawet te trzy sztuki sprawią radość.

A i na tym forum mieliśmy ogłoszenia z nagłówkiem "oddam".

Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty P_iterWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailGaduGadu
Falco
Odpowiedz z cytatem
Marek , w sumie te łuski do 340 wby mag to oddałeś za darmo .
Aha, i chciałem tutaj na forum jeszcze raz Ci podziękować że się podzieliłeś .
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty FalcoWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
SławekP
Odpowiedz z cytatem
Kolega kupił z forumowego ogłoszenia łuski do 300WM, rzekomo raz odstrzelone.
Nie będę wytykał paluchem, ale sprzedający powinien się zapaść pod ziemię ze wstydu.
Początkujący nie zauważą może różnicy, ale jak ktoś elaboruje ponad dekadę to rzut oka wystarczy...
Marek ma rację - nie mogę zrozumieć, jak można brać kasę za szmelc?
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty SławekPWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailTelefony
Marek Biały
Odpowiedz z cytatem
Falco… nie wiem, nadal mam kaca łuskowego Sad

Odpowiedz z cytatem
Ja się wyleczyłem z kupowania łusek raz strzelonych niemytych i nie rozspłonkowanych Evil or Very Mad
Dziękuję nie prowadzę już skupu mosiądzu w bardzo niekorzystnych cenach. pałen luz

Odpowiedz z cytatem
Czepiacie się! Mi się to bardzo podoba można nabyć dużą ilość łusek na jasnych warunkach. Co innego jak ktoś chce 50 sztuk a co innego jak bierze 2000. Ja na Tym forum wielokrotnie kupowałem łuski i zawsze byłem bardzo zadowolony - nie zawsze jest możliwość zebrania własnych a jak na trening czy zawody pójdzie kilkaset to gdzieś ten zapas trzeba uzupełniać.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty kuras999Wyślij prywatną wiadomość
Handel łuskami...