(S) montaż do celownika termo/ nokto firmy Pulsar na szynę

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

(S) montaż do celownika termo/ nokto firmy Pulsar na szynę

Post autor: Dariusz_W »

Ten:
https://deltaoptical.pl/adapter-pulsar- ... om=listing

Stały na szynę , pasuje do Pulsar trail , Digisight , i chyba do nowego Yukona ( tego co się ostatnio nie da kupić....:) )

Używany , sprawny. Otarcie przy śrubach od przykręcania i odkręcania. Sprzedaje bo kupiłem w końcu ten zdejmowalny na dwa motylki.
W komplecie oczywiście śruby do przykręcenia celownika.


Cena z wliczoną wysyłką 170 zł. Osobiście w Kielcach za 150 zł.Moge przekazać do Warszawy ale to potrawa bo z kumplem widzę się raz w miesiącu.
Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Dariusz_W »

Up 150 w tym przesyłka lub 140 osobiście.
kipax
Posty: 162
Rejestracja: sobota, 20 lipca 2013, 15:42

Post autor: kipax »

Podbijając temat i abstrahując trzyma Ci ten nowy montaż zero przy zmianie broni bo ja narzekam i ciekaw jestem czy to montaż Czy szyna ?
Awatar użytkownika
rethempthoor
Posty: 501
Rejestracja: wtorek, 23 kwietnia 2019, 14:44
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: rethempthoor »

Ja używam tego zdejmowanego na motylki i jestem zadowolony. Nie zauważyłem zmian ŚPT. Uwaga jest taka, że mam szyny na wszystkich jednostkach i optykę często zmieniam i mam dużą wprawę.
Wbrew pozorom nie trzeba bardzo mocno dokręcać śrubek, ważne żeby po założeniu optyki dopchnąć ją do przodu przed zaciśnięciem /a najlepiej poprzesuwać ze 2-3 razy przód-tył żeby się ładnie ułożyło i dopiero wtedy zaciskać motylki/ i kolejna sprawa, ten wystający ząbek z przodu montażu jest dwustronny, z jednej strony szerszy a z drugiej węższy /na szynę picatinny i na szynę weaver/ można zamienić stronami bo domyślnie /przynajmniej u mnie/ był przykręcony od węższej strony i był spory luz.
Dawid
kipax
Posty: 162
Rejestracja: sobota, 20 lipca 2013, 15:42

Post autor: kipax »

Robię podobnie bez zadowalającego efektu a ząbek obróciłem jak należy. PS wklej na loctite bo pchełka dostaje luzu pewnie wynika to z różnicy twardości materiałów.

PZDR
Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Dariusz_W »

U mnie trzyma ustawienia. Przynajmniej myśliwsko nie widzę różnicy. Robię jak kolega opisuje. Zawsze w te same ząbki na szynie i zawsze dopycham na max do przodu.
kipax
Posty: 162
Rejestracja: sobota, 20 lipca 2013, 15:42

Post autor: kipax »

Czyli u mnie albo szyna albo montaż w co wątpię szynę niestety mam na jednym egzemplarzu taką se z rusznikarni pana Józka i to tam mam problemy no ale już zamówiłem contesse a sam montaż rozważałem bobro tak dla spokoju ale to chyba już myśliwsko przesada....
wsteczniak
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 02 kwietnia 2015, 19:54

Post autor: wsteczniak »

Przy czeskiej szynie miałem mocne odkształcenia przy zakładaniu pard008 i nie było mowy o powtarzalności na przemian z lunetą. Z kolei na szynie Recknagla już było lepiej. Po prostu źle montaż od parda jest wykonany. Odkształcenia były na ostrych krawędziach w miejscu gdzie widoczne jest wybłyszczenie - zdjęcie. Zdjęcie nie przedstawia konkretnienie mojej szyny, jest przykładowe skądś tam... zwróćcie uwagę, czy szyna jest równa i gładka, na krawędziach nieodkształcona.
Obrazek
ODPOWIEDZ