[s] Rewolwer HW .32S&W Eotech XPS3-0, łuski .32s&w kolba AR

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Jedrula
Posty: 107
Rejestracja: środa, 17 lutego 2016, 16:52

[s] Rewolwer HW .32S&W Eotech XPS3-0, łuski .32s&w k

Post autor: Jedrula »

Rewolwer tylko odbiór osobisty, mogę dostarczyć do Wrocławia, Legnicy, Złotoryi, Lubina, czasem Jeleniej Góry
Wysyłka pozostałych sprzętów możliwa, paczkomat 14zł, poczta 15zł chyba że napisano inaczej.

1. Rewolwer HW .357 TTM Match z rękojeścią Nilla, rewolwer kupiłem jako nowy jakieś dwa-dwa i pół roku temu, stan bardzo dobry, wystrzelone z 1tys szt amunicji WC. Strzela celnie, z elborowanej amunicji mieści się z podpórki w minimalnie większym okręgu niż 10. Sprzedaję ponieważ raz z bocznego zapłonu strzelam z pistoletu i mam lekką "schizę" bo tu zupełnie inna praca spustu, dwa znalazłem pistolet w .32S&W taki jak chciałem kupić od dłuższego czasu i rewolwer mi będzie zalegał. W rewolwerze brakuje jednej sprężynki od blokady śruby bębna, uciekła w czasie czyszczenia, nie wpływa to w żaden sposób na działa broni, wszystko się trzyma.
Cena 1900zł i dokładam zapasik łusek do niego, może trochę pocisków i przepis na pasującą amunicję.
Mogę się umówić na test w Złotoryi, Wrocławiu choć tu nie znam strzelnic.
Obrazek
Obrazek


2. Eotech XPS3-0, kolimator praktycznie nowy kupiony mniej jak pół roku w kraju, ze sklepu, gwarancji jeszcze spory kawałek. Stan prawie idealny, drobne ryski na pokrętłach do regulacji i w gnieździe szyny. Sprzedaję ponieważ jak się okazało do dłuższych testach wzrok mam taki, że nie mogę się dopasować do strzelania z kolimatora, niestety muszę wrócić do ciężkiego klocka czyli lunety.
Zestaw jak ze sklepu: koli, pudełko, naklejki, papiery
Cena 2800zł i dokładam darmową wysyłkę kurierem oraz druga baterię Varta.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

3. Łuski .32S&W Long WC firmy CBC czyli Magtech, nie myte, nie odspłonkowane, 370g, licząc 1szt-3g daje to nam jakieś 120szt. Może się trafić kilka szt SB lub GFL
Cena za całość 20zł
Obrazek

4. Łuski .32S&W Long WC firmy GFL czyli Fiocchi, nie myte, nie odspłonkowane, 672g, licząc 1szt-3g daje to nam jakieś 220szt. Może się trafić kilka szt SB lub CBC
Cena za całość 45zł
Obrazek

5. . Kolba do AR, UTG Pro ,a rurę mil-spec, używana, sprawna bez uszkodzeń.
Cena 35zł,
Obrazek

6. Montaż na szyne 9-11mm, zaokrągloną, nowy nie używany. Jak na zdjęciu.
Cena 20zł, mogę wysłać poleconym za 8zł.
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 14 kwietnia 2019, 18:55 przez Jedrula, łącznie zmieniany 2 razy.
Jedrula
Posty: 107
Rejestracja: środa, 17 lutego 2016, 16:52

Post autor: Jedrula »

Rewolwer 1850zł
Jedrula
Posty: 107
Rejestracja: środa, 17 lutego 2016, 16:52

Post autor: Jedrula »

Eotech poszedł.
Rewolwer 1800zł
polpaj
Posty: 157
Rejestracja: wtorek, 22 stycznia 2019, 09:16
Lokalizacja: okolice Kalisza

Łuski 32

Post autor: polpaj »

Czy pozycja 4 jest aktualna i ile ma kosztować oraz czy elaborowane czy strzelane 1 raz ?
ODPOWIEDZ