(k) wydruk z drukarki 3d wychwytywacza spłonek

Moderatorzy: wierzba, P_iter

petn
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2019, 22:57

(k) wydruk z drukarki 3d wychwytywacza spłonek

Post autor: petn »

Jeśli ktoś ma drukarkę 3d i byłby chętny wydrukować wychwytywacz spłonek do prasy rcbs rock chucker 4 byłbym wdzięczny. Chętnych zapraszam na PW. Chodzi mi mniej więcej o taki wyłapywać: https://www.thingiverse.com/thing:2780509 ewentualnie inny dostępny projekt.
TomaszMk
Posty: 196
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2017, 13:24
Lokalizacja: Bialystok

Post autor: TomaszMk »

Odezwij sie do Raphael27 - mi robil rozne rzeczy i jestem zadowolony.
petn
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2019, 22:57

Post autor: petn »

Dzięki za namiar. Na pewno skorzystam.
.TT
Posty: 39
Rejestracja: niedziela, 12 listopada 2017, 02:31

Post autor: .TT »

Do czego jest ten metalowy element?
Awatar użytkownika
sokal
Posty: 876
Rejestracja: środa, 23 czerwca 2010, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sokal »

Wygląda na mały siłownik do wyrzucania łuski z shellholdera, na taki łapacz spłonek tez bylbym chętny jakbys kogos znalazł.
petn
Posty: 52
Rejestracja: czwartek, 17 stycznia 2019, 22:57

Post autor: petn »

Kolega Raphael27 ma łapacze do rcbs rc4 w galerii. Zobaczcie czy wam pasuje bo wydaje mi się że ta konstrukcja jest lepsza niż ta którą wrzuciłem z linku. Tu link do galerii https://m.fotosik.pl/u/rawilk27/album/2529342 chodzi o to że ten łapacz z strony która podałem jest mocowany na neodymach które trzeba sobie zakupić i osadzić w tylnej części. Poza tym z opini ludzi którzy go drukowali wynika że jest za krótki i spłonki czasami blokują się w dolnej części. Więc trzeba by troszkę zmodyfikować ten projekt. Jak Raphael27 określi się co do ceny dam znać a reszta to już chyba indywidualnie z kolegą na PM.
Awatar użytkownika
Raphael27
Posty: 133
Rejestracja: niedziela, 20 kwietnia 2014, 06:16
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Raphael27 »

Jako wywołany do tablicy zgłaszam się.
Co do blokowania spłonek między drukowanym separatorem a tłokiem nie zauważyłem tego zjawiska.
Obecnie łuski odspłonkowuję na fabrycznym separatorze z względu na miejsce popychacza łusek który zrzuca łuski do pojemnika.
Mimo wszystko zawsze można coś podłożyć między prasą a separatorem.


Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ