Czołem

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Adamarchery
Posty: 100
Rejestracja: środa, 20 lutego 2019, 08:57
Lokalizacja: Częstochowa

Czołem

Post autor: Adamarchery »

Chcę zmienić podajnik prochu w dillonie 650 z oryginalnego na rcbs sam podajnik mam i teraz pytanie.
Czy CASE ACTIVATED LINKAGE KIT hornady pasuje do podajnika rcbs, lub czy ktoś ma może z wymiarowane elementy rcbs-a a może ma ktoś po prostu rysunek w dxf lub jakimś formacie kompatybilnym z autocadem.
Albo jakieś inne rozwiązania ??
Pozdrawiam Adam
.270Win .300WinMag 6,5x55SE 30-06Spr .223Rem .22lr
KrisSz
Posty: 216
Rejestracja: sobota, 13 maja 2017, 17:31

Post autor: KrisSz »

Mam na dillonie dozownik Hornady LNL z linkage kitem. W stacji drugiej pojemnik na proch koliduje dosłownie o mm z czujnikiem spłonek, więc albo odsuwasz czujnik na dystansie i przedłużasz dźwignię alarmu albo wsadzasz dozownik do stacji 3 (i tracisz jedną stację jeżeli używasz wszystkich 5).

Jak wieść gminna niesie RCBS robi dozowniki dla Hornadego ale jak jest naprawdę nie sprawdzałem. Wkładki RCBS robiące kielich pasują do Hornadyego ale nie wiem jak reszta.
Jeżeli w twoim dozowniku średnica rurki jest jak w Hornady to powinno pasować ale przekonać się o tym musisz chyba sam.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Adamarchery
Posty: 100
Rejestracja: środa, 20 lutego 2019, 08:57
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Adamarchery »

Dzięki za informację, chyba zamówię na brownels, na razie kiepski jest kurs dolara ale nie zanosi się jakoś na poprawę :( a odsunięcie czujnika to żaden problem jak się wie że trzeba to zrobić :).
.270Win .300WinMag 6,5x55SE 30-06Spr .223Rem .22lr
ODPOWIEDZ