Fajna przeróbka Tikki na 300ACC

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Fajna przeróbka Tikki na 300ACC

Post autor: Dariusz_W »

Cześć , ostatnio zgłębiałem wiedzę na temat 300 ACC .
Znalazłem to i " kopara mi opadła" , jakie to śliczne.....

http://www.300blktalk.com/forum/viewtopic.php?t=94176

300acc używam w łamanym sztucerku do taniego pykania do tarczy, daje radę ale jest sporo rzeczy które bym w nim zmienił.Ten z linku jest idealny . System Tikki , spust można dopracować , celniejsza lufę dać , skok gwintu sobie wybrać pod konkretną kulkę , lekka kolbe z regulacją itd , itd.

Czy myślicie że w naszych realiach możliwe do wykonania ?
Ile mogło by kosztować wykonanie takiej przeróbki , wystarczyła by sama wymiana lufy ?
wsteczniak
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 02 kwietnia 2015, 19:54

Post autor: wsteczniak »

Jak do zabawy to super, jak do polowania to głupota wysokich lotów.
Ostatnio zmieniony wtorek, 21 kwietnia 2020, 23:43 przez wsteczniak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Dariusz_W »

Do zabawy. Na polowanie mam inny sprzęt , też tikke ale ciut mocniejszy kaliber.
Do zabawy przez lata , najpierw była wiatrówka , potem wiatrówka PCP a teraz mam 300acc i jeszcze nie przyszło mi do głowy żeby z tym polować więc proszę się nie martwić.
A i po drodze miałem jeszcze karabin CP ale to była porażka . Fajny wygląd , celny , ale tyle syfu produkował że po strzelaniu wyglądałem jak bym piec w kotłowni rozpalał. Syn zadowolony a ja wk.... ze strzelnicy wracałem.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 kwietnia 2020, 13:51 przez Dariusz_W, łącznie zmieniany 1 raz.
xxxam
Posty: 279
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 15:36

Post autor: xxxam »

Głupota wysokich lotów? Czyli, że Amerykanie robią to źle od lat ? :-D
ODPOWIEDZ