Uwaga! Wycofanie IMR 4007SSC

Moderatorzy: wierzba, P_iter

wozzi
Posty: 1995
Rejestracja: środa, 02 marca 2011, 18:14
Lokalizacja: Hamburg

Uwaga! Wycofanie IMR 4007SSC

Post autor: wozzi »

Najlepiej poczytajcie sobie sami:

https://www.hodgdon.com/wp-content/uplo ... e_2019.pdf

Moja znajomość angielskiego nie pozwala na dobre przetłumaczenie tekstu. OK, polskich słów mi czasami również brakuje...
.303 brit .308 win 6,5x55 .45acp 9x19mm .22lr .357
TomaszMk
Posty: 196
Rejestracja: sobota, 16 grudnia 2017, 13:24
Lokalizacja: Bialystok

Post autor: TomaszMk »

Notka dotyczny IMR 4007SSC.
Sugeruja ze 1 oraz 8 funtowe opakowania nalezy zalac woda :shock: i zglosic sie do nich po zamiennik.

Napisali takze zeby juz wykonana amunicje rozcalic i proch takze potraktowac woda w celu utylizacji.

Ciekawe co sie stalo....
Witus
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 07 stycznia 2019, 01:19
Lokalizacja: Canada

Post autor: Witus »

Pisza ze ten proch moze przestac byc stabilny pod wplywem szybkiego rozkladu. Uzywanie tego prochu moze spowodowac jego zapaleniem, spowodowac pozar albo uszkodzic uzytkownika. Pisza tez ze jak sie ma taki proch to powiino sie go zalac woda zeby go zneutralizowac , zrobic zdjecia naklejek z numera seryjna i do nich przeslac wraz z imieniem, adresem i numerem telefonu. Proch bedzie wymieniony na rodzaj prochu wybrany przez uzytkownika i bedzie przeslany na ich koszt. Jak ktos ma zrobiona amonicje to Tak jak kolega TomaszMk napisal.
likker_runner
Posty: 1526
Rejestracja: środa, 15 czerwca 2016, 10:07

Post autor: likker_runner »

Angielski chyba wszyscy dziś znają na jakotakości, a nawet jeżeli nie, to tłumacz google daje w przypadku tego tekstu wynik pozwalający wystarczająco zorientować się w sytuacji.
Witus
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 07 stycznia 2019, 01:19
Lokalizacja: Canada

Post autor: Witus »

likker_runner pisze:Angielski chyba wszyscy dziś znają na jakotakości, a nawet jeżeli nie, to tłumacz google daje w przypadku tego tekstu wynik pozwalający wystarczająco zorientować się w sytuacji.
No to ja bardzo przepraszam, postaram sie juz takiego bledu nie zrobic. Dawno juz nie bylem w kraju a tu taka mila niespodzianka. Wszyscy zasowaja po angielsku ze az szumi. Pierwszy raz zdaza mi sie przepraszac za chec pomocy ale to juz taka nasza polska mentalnosc.
ODPOWIEDZ