Vortex Razor II HD 4,5-27x56 Tremor3

Moderatorzy: wierzba, P_iter

jkp44jkp
Posty: 403
Rejestracja: piątek, 11 października 2019, 05:53
Lokalizacja: Kraków

Vortex Razor II HD 4,5-27x56 Tremor3

Post autor: jkp44jkp »

Czy ktos uzywa (wiem ze piotrjub napewno) i moglby sie podzielic opinia na jej temat. Pomalu zbieram sie do wymiany lunety na lepsza i zastanawiam sie nad ta luneta jak i nad Strykerem HD. O Delcie juz duzo dobrego pisano a Vortex ma ta siatke Tremor3 ktora bardzo mnie zaintrygowala. Co prawda narazie strzelam tylko statycznie ale moze kiedys sie to zmieni.

Chcialbym wiedziec czy ta siatka nie jest zbyt gesta i czy jesli nigdy jednak jej do taktyki nie wykorzystam to spisze sie rownie dobrze do statycznego LR. Jak z jakoscia obrazu, czy obraz jest porownywalny z Delta ( mialem mozliwosc z niej korzystac i jasnosc jak i ostrosc obrazu i cieniutka siatka jest naprawde swietna)?
Awatar użytkownika
RobertK
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2011, 08:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: RobertK »

Moje trzy grosze, Delty raczej bym nie traktował jako punktu odniesienia. Jak za te pieniądze... To nie Stryker. Na pewno nie jest warta tych pieniędzy.
jkp44jkp
Posty: 403
Rejestracja: piątek, 11 października 2019, 05:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jkp44jkp »

A moge wiedziec czemu? Do tej pory spotkalem sie tylko z pozytywnymi opiniami na temat Delty, sam tez przez nia patrzylem i na 900m idealnie widzialem cel dzieki super malej kropce.

Co pan by proponowal do 10k?
operator99
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:56
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: operator99 »

Kahles K525i da radę ją kupić za ok.10tyś ale szukaj w Holandii OpticsWorld
Awatar użytkownika
piotrjub
Posty: 1444
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 16:34
Lokalizacja: 3 Miasto
Kontakt:

Post autor: piotrjub »

Tak naprawdę musisz sobie zrobić gradację potrzeb.
Wiadomo chcesz kupić lunetę.
Ja na pierwszym miejscu stawiałem siatkę - TREMOR3
Delta odpadła bo nie ma takiej siatki.
Delta Stryker i Vortex Razor są to lunety bardzo porównywalne.
Możemy ostatnio kupić parę lunet NightForce (tańsze modele -NX) w Hubertusie z tą siatką (w podobnej cenie co Vortex)
Atcar ma cenę dwa razy większą. Kolega w zeszłym tyg. kupił dwie lunety Vortexa z tą siatką.
Sam mu ją polecałem, dalej bym ją wybrał jako pierwszy wybór w tej cenie.
Zamawiał u Jarek Walczuk (dał mu fajny rabacik), dodatkowo jak zależy ci na cenie to Jarek ma swoja lunetę którą mówił że może opchnąć
trochę taniej bo może dostać od firmy z którą współpracuje Leupold MARK5 z Tremor3.
Ostatnio zmieniony wtorek, 16 czerwca 2020, 20:12 przez piotrjub, łącznie zmieniany 1 raz.
jkp44jkp
Posty: 403
Rejestracja: piątek, 11 października 2019, 05:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jkp44jkp »

Czy ta siatka nie bedzie problemem jesli jednak nigdy nie zaczne strzelania taktycznego ? Mnie wydaje sie ze nie ale to tylko gdybanie. Spotyka sie wiele opini o tym ze geste siatki przeszkadzaja w strzelaniu statycznym, mnie osobiscie nie przeszkadzalo to w lunetach ktore widzialem na zywo ale nie byly one co prawda tak geste.

Kim jest ten pan i gdzie go moge znalezc poza portalami spolecznosciowymi z ktorych nie mam zadnego.
Awatar użytkownika
piotrjub
Posty: 1444
Rejestracja: sobota, 26 listopada 2011, 16:34
Lokalizacja: 3 Miasto
Kontakt:

Post autor: piotrjub »

PW
ODPOWIEDZ