Rejestracja Szukaj FAQ Zaloguj  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  format do druku Vortex Razor II HD 4,5-27x56 Tremor3
Vortex Razor II HD 4,5-27x56 Tremor3
jkp44jkp
Odpowiedz z cytatem
Czy ktos uzywa (wiem ze piotrjub napewno) i moglby sie podzielic opinia na jej temat. Pomalu zbieram sie do wymiany lunety na lepsza i zastanawiam sie nad ta luneta jak i nad Strykerem HD. O Delcie juz duzo dobrego pisano a Vortex ma ta siatke Tremor3 ktora bardzo mnie zaintrygowala. Co prawda narazie strzelam tylko statycznie ale moze kiedys sie to zmieni.

Chcialbym wiedziec czy ta siatka nie jest zbyt gesta i czy jesli nigdy jednak jej do taktyki nie wykorzystam to spisze sie rownie dobrze do statycznego LR. Jak z jakoscia obrazu, czy obraz jest porownywalny z Delta ( mialem mozliwosc z niej korzystac i jasnosc jak i ostrosc obrazu i cieniutka siatka jest naprawde swietna)?
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty jkp44jkpWyślij prywatną wiadomość
RobertK
Odpowiedz z cytatem
Moje trzy grosze, Delty raczej bym nie traktował jako punktu odniesienia. Jak za te pieniądze... To nie Stryker. Na pewno nie jest warta tych pieniędzy.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty RobertKWyślij prywatną wiadomość
jkp44jkp
Odpowiedz z cytatem
A moge wiedziec czemu? Do tej pory spotkalem sie tylko z pozytywnymi opiniami na temat Delty, sam tez przez nia patrzylem i na 900m idealnie widzialem cel dzieki super malej kropce.

Co pan by proponowal do 10k?
operator99
Odpowiedz z cytatem
Kahles K525i da radę ją kupić za ok.10tyś ale szukaj w Holandii OpticsWorld
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty operator99Wyślij prywatną wiadomość
piotrjub
Odpowiedz z cytatem
Tak naprawdę musisz sobie zrobić gradację potrzeb.
Wiadomo chcesz kupić lunetę.
Ja na pierwszym miejscu stawiałem siatkę - TREMOR3
Delta odpadła bo nie ma takiej siatki.
Delta Stryker i Vortex Razor są to lunety bardzo porównywalne.
Możemy ostatnio kupić parę lunet NightForce (tańsze modele -NX) w Hubertusie z tą siatką (w podobnej cenie co Vortex)
Atcar ma cenę dwa razy większą. Kolega w zeszłym tyg. kupił dwie lunety Vortexa z tą siatką.
Sam mu ją polecałem, dalej bym ją wybrał jako pierwszy wybór w tej cenie.
Zamawiał u Jarek Walczuk (dał mu fajny rabacik), dodatkowo jak zależy ci na cenie to Jarek ma swoja lunetę którą mówił że może opchnąć
trochę taniej bo może dostać od firmy z którą współpracuje Leupold MARK5 z Tremor3.

Ostatnio zmieniony przez piotrjub dnia Wtorek, 16 Czerwiec 2020, 20:12, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty piotrjubWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraGaduGaduSkype
jkp44jkp
Odpowiedz z cytatem
Czy ta siatka nie bedzie problemem jesli jednak nigdy nie zaczne strzelania taktycznego ? Mnie wydaje sie ze nie ale to tylko gdybanie. Spotyka sie wiele opini o tym ze geste siatki przeszkadzaja w strzelaniu statycznym, mnie osobiscie nie przeszkadzalo to w lunetach ktore widzialem na zywo ale nie byly one co prawda tak geste.

Kim jest ten pan i gdzie go moge znalezc poza portalami spolecznosciowymi z ktorych nie mam zadnego.
piotrjub
Odpowiedz z cytatem
PW
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty piotrjubWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraGaduGaduSkype
Vortex Razor II HD 4,5-27x56 Tremor3