Rejestracja Szukaj FAQ Zaloguj  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  format do druku Dozownik ze śrubą mikrometryczną
Dozownik ze śrubą mikrometryczną
kamkop
Odpowiedz z cytatem
Cześć,
prośba o radę w kwestii dozownika ze śrubą mikrometryczną, zależy mi żeby był dokładny i powtarzalny. Uniwersalny, na razie pod .32 s&w lwc i .223 rem. a w przyszłości pewnie też inne kal. pistoletowe i karabinowe.
Cena do 1200 zł
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty kamkopWyślij prywatną wiadomość
koks
Odpowiedz z cytatem
Kupiłem na e-gun mocno używany dozownik Redding oczyiście ze śruba mikrometryczną, wykorzystuje do kalibrów .357 .45ACP .223 zasypuje głównie lovexem (narazie nie używałem go na innym prochu) i spisuje się wyśmienicie.
Jestem pod wrażeniem dokładności i powtarzalności sypanych naważek mimo że sprzęt swoje przeszedł
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty koksWyślij prywatną wiadomość
kamkop
Odpowiedz z cytatem
Dzięki. Co to za model?

koks napisał:
Kupiłem na e-gun mocno używany dozownik Redding oczyiście ze śruba mikrometryczną, wykorzystuje do kalibrów .357 .45ACP .223 zasypuje głównie lovexem (narazie nie używałem go na innym prochu) i spisuje się wyśmienicie.
Jestem pod wrażeniem dokładności i powtarzalności sypanych naważek mimo że sprzęt swoje przeszedł
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty kamkopWyślij prywatną wiadomość
koks
Odpowiedz z cytatem
Tak patrzę na parabellum i wychodzi na to że jest to Model Classic 3 i komora dozująca Universal Model 3.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty koksWyślij prywatną wiadomość
Dozownik ze śrubą mikrometryczną