[S] Piec do odpuszczania łusek w różnych kalibrach

Moderatorzy: wierzba, P_iter

pawelk86
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 02 marca 2021, 17:14

[S] Piec do odpuszczania łusek w różnych kalibrach

Post autor: pawelk86 »

Witam wszystkich! Sprzedam urządzenie własnej produkcji będące piecem do odpuszczania łusek w różnych kalibrach.
Wersja ze stolikiem z elektronicznym sterowaniem - 3000 zł
Wersja ze stolikiem z sterowaniem manualnym - 2500 zł
Zapraszam do kontaktu, email: pawel.kiezynski@gmail.com
OPIS najwyższej wersji:
Unikalnym elementem produktu jest stolik podtrzymujący łuskę ponieważ pozwala on na elektroniczne sterowanie wysokości w wybranych własnych pięciu zakresach, które można modyfikować i zapisywać na stałe. Opis urządzenia:
• Sterowanie za pomocą dotykowego ekranu
o ekran 1: napięcie i prąd układu, temperatura chłodzenia, załączenie i wyłączenie generatora, ustawienie czasu odpuszczania, przycisk ręcznego wyzwalania wyrzutnika, odliczanie czasu odpuszczania
o ekran 2: ustawienie maksymalnej temperatury chłodzenia, ustawienie progu czułości urządzenia w zależności od kalibru i materiału łuski, przycisk ręcznego wyzwalania wyrzutnika
o ekran 3: aktualna pozycja stolika, nastawiony poziom stolika, ustawianie własnych profili dla stolika, przycisk ustawienia stolika dla wybranego profilu, przycisk zapisywania dla wybranych nastaw.
• Automatyczne wykrywanie i odliczanie czasu po wrzuceniu łuski do pieca
• Stolik dla łuski z wyrzutnikiem (automatyczne poziomowanie i otwieranie po odliczonym czasie)
• Auto-kalibracja po załączeniu, kalibruje się do każdego ustawienia. Pozycja ustawiana za pomocą silnika i enkodera.
• Generator jest chłodzony chłodnicą przy pomocy wody destylowanej – uzupełniony za pomocą wlewu na zewnątrz.
Urządzenie sprawdzone przy własnych elaboracjach. Odpuściłem już ponad tysiąc razy moje łuski.
Jest możliwość dokupienia podajnika (również własnej produkcji).
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
snajper
Posty: 550
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 14:54
Lokalizacja: MAZOWIECKIE
Kontakt:

Post autor: snajper »

Urządzenie sprawdzone przy własnych elaboracjach. Odpuściłem już ponad tysiąc razy moje łuski.
Naprawdę tysiąc razy odpuszczałeś :?:
pawelk86
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 02 marca 2021, 17:14

Post autor: pawelk86 »

snajper pisze:
Urządzenie sprawdzone przy własnych elaboracjach. Odpuściłem już ponad tysiąc razy moje łuski.
Naprawdę tysiąc razy odpuszczałeś :?:
Tak. Będąc bardziej precyzyjny to mój proces każdorazowego przygotowania łuski zawiera w sobie odpuszczanie. Wykonałem już śmiało ponad tysiąc sztuk własnej amunicji wykorzystując własne urządzenie do odpuszczania.
kondzio99999
Posty: 182
Rejestracja: niedziela, 02 grudnia 2018, 01:00
Kontakt:

Post autor: kondzio99999 »

Czy mógłbyś napisać coś więcej o podajniku ? czy jest on dedykowany tylko do tego urządzenia, czy raczej jest uniwersalny i będzie go można zastosować jako np podajnik łusek do prasy ?
https://www.luski.pl - sklep z łuskami
pawelk86
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 02 marca 2021, 17:14

Post autor: pawelk86 »

kondzio99999 pisze:Czy mógłbyś napisać coś więcej o podajniku ? czy jest on dedykowany tylko do tego urządzenia, czy raczej jest uniwersalny i będzie go można zastosować jako np podajnik łusek do prasy ?
Podajnik jest dedykowany do urządzenia - sterowanie podajnikiem jest w piecu. Niedługo wrzucę nagranie jak działa piec razem z podajnikiem.
ODPOWIEDZ