(S) GSG AK 22 LR i łuski 9x19

Moderatorzy: wierzba, P_iter

qbis
Posty: 69
Rejestracja: środa, 04 marca 2020, 12:40

(S) GSG AK 22 LR i łuski 9x19

Post autor: qbis »

Sprzedam:

- GSG AK 22 LR, wersja polimer. Karabinek sprawny, daje sporo frajdy i dobrze zastępował mi pełnowymiarowe AK na treningu zmniejszając koszty kilkukrotnie. Używany na amunicji HV - bez zacinek. Bez problemu można na niego wrzucić tłumik po wykonaniu adaptera.

Gruntownie rozebrany (mechanizm iglicy i spustu). Wyczyszczony na maxa. Wymienione łoże przednie na Magpul Zhukov (replika, nie ma różnicy między oryginalnym na moim AK 102).

Dodatkowo zamontowałem metalową szynę pod jaskółkę - całość nitowana. Oryginalnie jest plastikowa szyna, która jest jedynie atrapą i do niczego się nie nadaje. Jaskółka w komplecie.

Usunąłem bezpiecznik strzelania bez magazynka, ale można to zamontować ponownie- części w komplecie.

Karabinek jest świetny do taniego treningu lub dla dzieci. Nie sprawia problemów i jest łatwy w obsłudze. Magazynki można bez problemu skołować :)

Cena wywoławcza - 1499zł, dopuszczam negocjacje ceny. Dla zdecydowanych nabywców dodam kilka bardzo przydatnych rzeczy :) Jestem w niedzielę i w poniedziałek w Katowicach i Krakowie.

Sprzedaje tylko ze względu na zakup własnego lokum :)

- 15 KG łusek 9x19 - 18,99 zł za KG. 100% mosiężnych łusek 9x19 typu Boxer bez domieszki stalowego złomu. Wysyłam paczkomatem

Kontakt - PW
ODPOWIEDZ