CZ457 vs CZ457 Match

Moderatorzy: wierzba, P_iter

jkp44jkp
Posty: 410
Rejestracja: piątek, 11 października 2019, 05:53
Lokalizacja: Kraków

CZ457 vs CZ457 Match

Post autor: jkp44jkp »

Witam, mam CZ457 Varmint ktore kupilem jak tylko 457 pojawilo sie w sklepach.

Dopiero po jakims czasie wyszlo MTR a pozniej LPR itd.

Gdybym kupowal teraz to zapewne wzialbym ktorakolwiek z wersaji MATCH na zamku, podobno sa sortowane itd.


MOje pytanie brzmi czy wszystkie te MATCHowe wersje rzeczywiscie przekladaja sie na lepsze skupienie, czy to tylko typowy chwyt marketingowy?

Pzrez prawie 2 lata nie mialem ani czasu ani mozliwosci na strzelectwo i przyznaje ze przez ten okres strzelanie na dalszy dystans z 22lr stalo sie bardzo popularne na internetach.

Chcialbym w tym roku skupic sie na mojej 22, po pierwsze poniewaz 22lr na dalszy dystans daje mnostwo zabawy i satytsfakcji, po drugie zwyczajnie mnie nie stac na wyjazdy do Skarzyska i ceny komponentow do doroslych kalibrow.

Skladam sobie do tego plujke i zastanawiam sie czy jest sens wymiany mojego 457 Varmint na system match.

Dzieki.

Ps. Bede strzelal na 300m metrowej strzelnicy, okazjonalnie raz moze dwa razy w roku moze uda mi sie pojechac do Skarzyska, wtedy dodatkowo moglbym probowac czegos ponad 300m.
wujo
Posty: 66
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2023, 13:29

Re: CZ457 vs CZ457 Match

Post autor: wujo »

Mam at-one, czyli matchowa komora i lufa varmint.
Znajomi mają wersję Premium. Na wspólnym treningu na 50m widziałem, se potrafili osiągać podobne skupienie, ale okazjonalnie. Czy to wina sprzętu, czy człowieka - nie wiem.
Pokaż jakie wyniki uzyskujesz. Jeżeli jest to subMOA na 100m, to bym sobie głowy wymianą nie zawracał.
jkp44jkp
Posty: 410
Rejestracja: piątek, 11 października 2019, 05:53
Lokalizacja: Kraków

Re: CZ457 vs CZ457 Match

Post autor: jkp44jkp »

Bede musial postrzelac troche zeby okreslic czy jestem w stanie regularnie wyrabiac ponizej moa na 100m.

Wiem ze wczesniej jak stzrelalem z sk lr mialem dosc dobre skupienie , jesli pocisk nie przebijal bariery.

CZekam na osade i w nastepny weekend jade postrzelac. Zobacze gdzie stoje.
ODPOWIEDZ