Dziwne ogłoszenie ze sprzętem Termowizyjnym Pulsar

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
Dariusz_W
Posty: 371
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2012, 15:42
Lokalizacja: Kielce

Dziwne ogłoszenie ze sprzętem Termowizyjnym Pulsar

Post autor: Dariusz_W »

Witam
Jak każdy Polak gdy cos kupuje szukam żeby było najtaniej . Niestety nie zarabiamy jeszcze tyle co na zachodzie żeby sobie bez zastanowienia pozwolić na najnowsze zabawki .
Znalazłem bardzo atrakcyjne ogłoszenie. Tyle że coś mi tu śmierdzi ........
https://sprzedajemy.pl/pulsar-accolade- ... nr55859653

Widziałem to na kilku portalach . Ceny więcej niż atrakcyjne . Jakieś 60-70 % ceny u Polskiego dystrybutora .

Jeśli to by było faktycznie legalnie z UK to czemu nie , jesteśmy w UE . Ale może z wędki/przemytu/wysyłane z poza UE/Lub zwykły przekręt na wyłudzenie kasy ?

Tym bardziej że pod podanym adresem jest chyba sklep zoologiczny .Sprawdziłem na google-maps .


Korzystał ktoś z tych usług ?
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 658
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Post autor: azmoda »

Śmierdzi przekrętem na kilometr, kto by nazwał swoją firmę od produktu (i to zaledwie jednej z wielu linii produktów), do tego nie będąc wytwórcą tegoż towaru?

Tak samo dla mnie to niespotykane, że firma podpisuje umowę autoryzacyjną z dystrybutorem, który podszywa się nazwą pod producenta.

To tak jakby ktoś chciał zostać dystrybutorem SIG-Saugera, zarejestrował firmę "SIG-Sauer P226 Polska" a producent to autoryzował... absurd :roll:

Do tego te ceny, szukanie klientów w Polsce za pomocą portali ogłoszeniowych. Dystrybutorzy tak nie działają.
ODPOWIEDZ