Indukcja do odpuszczania łusek

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Hanss
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek, 15 lutego 2016, 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hanss »

wierzba pisze:
donkihot pisze: a jak chcecie to założę oddzielny wątek i opiszę jak i z czego ją zrobiłem. Chyba warta uwagi bo kosztowała mnie poniżej 1000zł. a bardziej zaradni zejdą poniżej 800zł.
Koniecznie !!!

Ja od dwóch lat mam generator, Sestosa B3S i zasilacz a właściwie 4 zasilacze komputerowe, w środku mają zrównoleglone linie 12V, każdy z nich wytrzymuje 15A ciągłego poboru, z oglądu amerykańskich forów wyszło mi że te 15A przy 48V wystarczy.

Mnie zniechęciły poszukiwania rurki na cewkę, w sklepach chłodniczo-klimatyzacyjnych mieli tylko 6-8mm i to tylko w ilościach hurtowych.
Pół roku minęło. ;)
Awatar użytkownika
donkihot
Posty: 1340
Rejestracja: piątek, 26 maja 2017, 11:20
Lokalizacja: Dąbrówka- woj. Mazowieckie
Kontakt:

Post autor: donkihot »

Hanss pisze:
wierzba pisze:
donkihot pisze: a jak chcecie to założę oddzielny wątek i opiszę jak i z czego ją zrobiłem. Chyba warta uwagi bo kosztowała mnie poniżej 1000zł. a bardziej zaradni zejdą poniżej 800zł.
Koniecznie !!!

Ja od dwóch lat mam generator, Sestosa B3S i zasilacz a właściwie 4 zasilacze komputerowe, w środku mają zrównoleglone linie 12V, każdy z nich wytrzymuje 15A ciągłego poboru, z oglądu amerykańskich forów wyszło mi że te 15A przy 48V wystarczy.

Mnie zniechęciły poszukiwania rurki na cewkę, w sklepach chłodniczo-klimatyzacyjnych mieli tylko 6-8mm i to tylko w ilościach hurtowych.
Pół roku minęło. ;)
I działa świetnie \:D/
https://elaboracja.pl/forum/viewtopic.p ... hlight=zvs
Trza forum czytać, a Jakbyś subskrybował mój kanał to nie ominęłyby Cię np. te filmy:
https://www.youtube.com/watch?v=OIX7rXi6fFQ&t=377s
https://www.youtube.com/watch?v=hMHVM_mRnT4&t=16s
Walczący z wiatrakami.
Zajrzyj na moją stronę WWW
wierzba
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 712
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2011, 09:01
Lokalizacja: Józefosław

Post autor: wierzba »

Hanss pisze:
wierzba pisze:
donkihot pisze: a jak chcecie to założę oddzielny wątek i opiszę jak i z czego ją zrobiłem. Chyba warta uwagi bo kosztowała mnie poniżej 1000zł. a bardziej zaradni zejdą poniżej 800zł.
Koniecznie !!!

Ja od dwóch lat mam generator, Sestosa B3S i zasilacz a właściwie 4 zasilacze komputerowe, w środku mają zrównoleglone linie 12V, każdy z nich wytrzymuje 15A ciągłego poboru, z oglądu amerykańskich forów wyszło mi że te 15A przy 48V wystarczy.

Mnie zniechęciły poszukiwania rurki na cewkę, w sklepach chłodniczo-klimatyzacyjnych mieli tylko 6-8mm i to tylko w ilościach hurtowych.
Pół roku minęło. ;)

I są postępy :)

Mam już rurkę na cewkę i teflon na rdzeń - no, znajomy ma :)
pozdrawiam
Andrzej Wierzbicki
SQ5KWL
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

wierzba pisze: :mrgreen:


Z innej beczki

Wierzba administratorem, kurde, nie wiem czy juz mam sie bac, czy strach sie bac ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wierzba, jak cos, to nie ja ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdro !


:wink:
ODPOWIEDZ