[S] BRNO ZG 47 ,,GALAS"

Moderatorzy: wierzba, P_iter

bldzmarcin
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2020, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

[S] BRNO ZG 47 ,,GALAS"

Post autor: bldzmarcin »

Sprzedam ceniony sztucer- ZG 47 w 8x60s.
Myślę, że użytkownikom tego forum broni raczej przedstawiać nie trzeba, ale gdyby ktoś nie kojarzył, to jest to rzadki sztucer, którego konstruktorem jest Otakar Galaš. Rzadki, bo fabrykę opuściło jedynie 20 tys. sztuk. Niektórzy twierdzą, że to najlepszy fabryczny sztucer wzorowany na M98. Uwagę zwraca wyjątkowej urody bezpiecznik. Ciekawa osada- posiada ten sam numer seryjny co broń, więc jest oryginalna. Lecz nie będę ukrywał, że do tego montażu grzbiet kolby jest za nisko. Albo inaczej- montaż jest za wysoki względem grzbietu kolby. Kwestia wymiany obejm na niższe. Jedyne co zostało zrobione to nowa oksyda położona tak jak w oryginale- mat na komorze, połysk na lufie i pozostałych elementach. Jak na karabin z 1956 roku to broń jest celna i ma niezużytą lufę- trzy strzały z fabrycznej amunicji oddane na 100m bez specjalnego przykładania się można przykryć pięciozłotówką. Na sztucerze luneta Ziess Duralyt 3-12x50 krzyż nr 60 z bardzo precyzyjną kropką. Cena z lunetą 7500zł, bez lunety 4200zł (cena NIE podlega negocjacji- Nie sprzedam za tyle, to zostanie ze mną:) ) Możliwość zakupu broni bez optyki, ale nie sprzedaję samej lunety. Od obejrzenia w Warszawie. Możliwość sprawdzenia na strzelnicy. Do zakupu wymagana promesa. Polecam miłośnikom solidnych klasyków. Świetna baza do budowy customa z lufą magnum. :)
Sprzedają bo zbieram na inną koncepcję :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
bldzmarcin
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2020, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bldzmarcin »

Montaż został ,,ucywilizowany" i jest już na normalnej wysokości. Zapraszam :wink:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Marek Biały
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 23:21

Post autor: Marek Biały »

Poczekam na silną obniżkę ceny jednak :)
Marek

tel.603930452
Piotr Kukier
Posty: 140
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 15:15
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: Piotr Kukier »

Marek, tańszy jes na optyce, nr ogłoszenia 116254...
5,6x52R, 30-06, 8x57JS, 7x57, 12/70, 16/70
bldzmarcin
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2020, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bldzmarcin »

W sprawie obniżki ceny zapraszam na PW, dogadamy się, jako że mam coś na oku jestem skłonny negocjować :)
bldzmarcin
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2020, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bldzmarcin »

Miałem nie opuszczac, no ale że mam coś na oku to na ,,Optyce" opuściłem, więc wypadałoby i tutaj. :wink:
Luneta jest już niedostępna bo poszła na inną broń, a cena za ZG z montażem spada do 3500
bldzmarcin
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2020, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bldzmarcin »

Sztucer sprzedany :)
Ogłoszenie do usunięcia
ODPOWIEDZ