Od czego zacząć?

Moderatorzy: wierzba, P_iter

gavagai
Posty: 5
Rejestracja: środa, 05 sierpnia 2020, 23:16

Od czego zacząć?

Post autor: gavagai »

Brakuje mi tutaj jakiegoś wątku/przewodnika dla ludzi zielonych, którzy chcą zacząć zabawę z elaboracją. Czy w Warszawie są jakieś spotkanka dla ludzi zainteresowanych tematem elaboracji? Pytałem w Parabellum, ale nikt o tym nie słyszał. Może kolega Sebastian mógłby coś takiego zainicjować?
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Zawsze mozesz pogadac wklubie kto, co i jak



:wink:
Arek_78
Posty: 738
Rejestracja: sobota, 29 czerwca 2019, 08:20
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Arek_78 »

Kolego po przeczytaniu całego forum będziesz ekspertem :P
m2c
Posty: 70
Rejestracja: środa, 29 sierpnia 2018, 11:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: m2c »

Na forum jest mnóstwo wiedzy ale polecam też książkę Amunicja i jej elaboracja. Praktyczny poradnik J. Ejsmonta.
Awatar użytkownika
donkihot
Posty: 1340
Rejestracja: piątek, 26 maja 2017, 11:20
Lokalizacja: Dąbrówka- woj. Mazowieckie
Kontakt:

Re: Od czego zacząć?

Post autor: donkihot »

gavagai pisze:Może kolega Sebastian mógłby coś takiego zainicjować?
Siema, jeżeli w tym pytaniu chodzi o mnie? To nigdy nie myślałem o prowadzeniu jakiś "szkoleń" bo ja dopiero się uczę (a co ogarniam, to na bieżąco staram się pokazywać w filmikach na swoim kanale)
Mam strasznie mało czasu bo pracuję 6 dni w tygodniu i często nie starcza mi czasu na postrzelanie.
Jak będziesz miał pytania to na pewno koledzy na forum podpowiedzą, a w razie "W" możemy się zgadać i co nieco mogę pokazać na żywo (u siebie)
:halo-
Walczący z wiatrakami.
Zajrzyj na moją stronę WWW
gavagai
Posty: 5
Rejestracja: środa, 05 sierpnia 2020, 23:16

Post autor: gavagai »

1. Sporo wiedzy wyciągnąłem z tego forum, jak również ze snipershide'a, nie odważę się strzelać z ammo elaborowanej na podstawie forum i internetu.
2. Książkę Ejsmonta znam. Sporo książek z USA wydaje się co najmniej tak dobrych.
jkp44jkp
Posty: 403
Rejestracja: piątek, 11 października 2019, 05:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jkp44jkp »

Skoro nie odwazysz sie strzelac na podstawie wiedzy czy stad czy ogolem z netu to jak zamierzasz zaczac kiedykolwiek elaboracje?

Wydaje mi sie ze zdecydowana wiekszosc z nas zaczynala elaboracje tylko na podstawie info z internetu i tego forum.

Ksiazka Ejsmonda nie przemawiala do mnie zbytnio . Wiecej mozna sie dowiedziec tutaj na forum, zdecydowanie wiecej.
gavagai
Posty: 5
Rejestracja: środa, 05 sierpnia 2020, 23:16

Post autor: gavagai »

dobre pytanie. chcialbym kilka pierwszych sztuk zrobic pod okiem bardziej doswiadczonego kolegi. to jest jednak dzialalnosc praktyczna.
jkp44jkp
Posty: 403
Rejestracja: piątek, 11 października 2019, 05:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jkp44jkp »

Zacznij od bezpiecznych nawazek i nie bedzie zadnych problemow a bledy wylapiesz sam . Nie ma sie czego obawiac . Sam tak myslalem jak ty , zeby przed pierwsza elaboracja kogos podpatrzec na zywo , po pierwszej elaboracji zrozumialem jak bledne byly te obawy.
gavagai
Posty: 5
Rejestracja: środa, 05 sierpnia 2020, 23:16

Re: Od czego zacząć?

Post autor: gavagai »

donkihot pisze:
gavagai pisze:Może kolega Sebastian mógłby coś takiego zainicjować?
Siema, jeżeli w tym pytaniu chodzi o mnie? To nigdy nie myślałem o prowadzeniu jakiś "szkoleń" bo ja dopiero się uczę (a co ogarniam, to na bieżąco staram się pokazywać w filmikach na swoim kanale)
Mam strasznie mało czasu bo pracuję 6 dni w tygodniu i często nie starcza mi czasu na postrzelanie.
Jak będziesz miał pytania to na pewno koledzy na forum podpowiedzą, a w razie "W" możemy się zgadać i co nieco mogę pokazać na żywo (u siebie)
:halo-
Sebastian, wyślij mi kontakt do siebie na PW, ja nie mogę jeszcze wysłać PW do Ciebie (brak uprawnień). Chyba jesteśmy w tym samym klubie, więc może lokalnie uda się zobaczyć.
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Od czego zacząć?

Post autor: P_iter »

gavagai pisze: Sebastian, wyślij mi kontakt do siebie na PW, ja nie mogę jeszcze wysłać PW do Ciebie (brak uprawnień)

Chyba pomyliłeś fora. Tu nie ma czegoś takiego jak "brak uprawnień" na wysyłanie PW. Rejestrujesz się i piszesz tyle PW i do tylu osób, ile masz ochotę dopóki nie dostaniesz bana za skargi o wysyłaniu spamu. Także spoko...
Mod.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
ODPOWIEDZ