Rejestracja Szukaj FAQ Zaloguj  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  format do druku F.class wyniki
F.class wyniki
Logic
Odpowiedz z cytatem
Gratulacje dla kolegów za świetne wyniki. Może koledzy podzielą się spostrzeżeniami. Sporo narzekania slyszałem przed zawodami, a jednak czołówka w PL jest stała. Kolega Warsiawiak- należy odnotować bardzo dobre miejsce na 800m.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty LogicWyślij prywatną wiadomość
Equador
Odpowiedz z cytatem
Spostrzeżenia są jednoznaczne. Poziom jest tak koszmarnie wysoki i cały czas idzie do góry, że aż strach pomyśleć co będzie za chwilę. Prawdą jest że była dobra pogoda. Ale ja uważam że własnie w strzelectwie sportowym o to chodzi aby był zachowany w miarę pewien obiektywizm czynników zewnętrznych dla wszystkich... To są zawody sportowe, a nie bojowe i dobrze jest kiedy wszyscy maja mniej więcej równe warunki. Jak ktoś ma życzenia bawić sie w snajpera i czekać na wiatry to powinien wybrać inne zawody i inne miejsce... I ma do tego jak najbardziej prawo. Ale wracając do zawodów. Mamy naprawdę wielu wspaniałych strzelców. Prawdą jest również iż jest około 20 zawodników (tak mi się wydaje) że spośród tych 20 każdy może być 1 i każdy 20 w zależności od dnia, dyspozycji i paru drobiazgów. Poziom w Openie, bo w tej konkurencji startowałem jest tak nieprawdopodobnie wysoki że sam sie boję. Po raz pierwszy została złamana granica 300 punktów. ja zdobyłem tego akurat dnia tylko i aż 290 punktów co dało mi 10 miejsce w trójboju i 97/100 na 1000 yardów co dało mi drugie. Jeszcze wcale nie tak dawno można było wygrać trójbój z wynikiem troszkę przekraczającym 280 punktów... koleżanka strzeliła na 300 m 100/100 z pięcioma centralnymi dziesiątkami i ........... była 5-ta. To co się dzieje z jednej strony cieszy a z drugiej to mały koszmarek ... Very Happy Very Happy Very Happy hopeless

Odpowiedz z cytatem
I ja przyłączam się do do gratulacji. Smile

F.class wyniki