Rejestracja Szukaj FAQ Zaloguj  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  format do druku Prochy z Pionek Ramshot
Prochy z Pionek Ramshot
Przemek123
Odpowiedz z cytatem
Witam!
Czy wiecie może coś o tych produktach?
http://fam-pionki.pl/m/oferta,inne-wyroby,15,prochy-nitrocelulozowe-ramshot-do-elaboracji-amunicji-sztucerowej,165,135
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Przemek123Wyślij prywatną wiadomośćWyślij email
rethempthoor
Odpowiedz z cytatem
Cześć. Prochów nie znam, ale informacja handlowa bardzo profesjonalna, proch sztucerowy do strzelb w kalibrze 3006 - ja chyba podziękuję 🤣

sokal
Odpowiedz z cytatem
W pionkach jak to w państwowej firmie nie chodzi o to żeby towar sprzedawać i zarabiać na handlu, roboty ma być jak najmniej, po co sobie jej dokładać skoro stawka jest stała za godzinę.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty sokalWyślij prywatną wiadomość
Przemek123
Odpowiedz z cytatem
Akurat w tym przypadku z informacji handlowej najbardziej interesujaca jest cena, a raczej jej brak...
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty Przemek123Wyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Marekj
Odpowiedz z cytatem
Nie nakręcajcie się Panowie Very Happy . Wielokrotnie kupowałem w pionkach proch czarny. Z mojego punktu widzenia dostawa nie różniła się od dostaw z Parabellum. Po zamówieniu kierowca przywozi proch na miejsce i tyle. Ceny na stronie nie ma, ale jak zadzwonisz to podadzą.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty MarekjWyślij prywatną wiadomość
azmoda
Odpowiedz z cytatem
Ale to przecież jest FAM Pionki, prywatna firma produkująca amunicję do broni gładkolufowej. To nie jest państwowy ZPS Pionki vel Bumar Amunicja vel Mesko.

Dzwoniłem przed chwilą, proch był sprzedawany po 176 zł / 454g. Był bo już się skończył i więcej nie będą sprowadzać.

Te prochy w USA są sprzedawane po 23,95$ za 454g (po przepłynięciu oceanu i ocleniu) - matematykę pozostawiam Wam Cool

Ostatnio zmieniony przez azmoda dnia Piątek, 08 Styczeń 2021, 15:33, w całości zmieniany 1 raz

Odpowiedz z cytatem
Hehe marketing i reklama ogólnopolska zadziałała😂
AlphaStr
Odpowiedz z cytatem
Ramshot to chyba popularne prochy w USA, na TAC wiele osób elaboruje klony ss109
Nie jest tanio, ale i cena nie jest zaporowa - okolice 7pln/usd to normalna cena za towar koncesjonowany z USA.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty AlphaStrWyślij prywatną wiadomość
azmoda
Odpowiedz z cytatem
Ale to nie jest towar z USA tylko z Belgii.

Odpowiedz z cytatem
A to przpraszam, nie doczytałem.
Ale cena w sumie i tak zbliżona do innych, droszych prochów na rynku.
Zobacz profil autoraZnajdź wszystkie posty AlphaStrWyślij prywatną wiadomość
Prochy z Pionek Ramshot