[S] SPRZEDANY

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Spigen
Posty: 31
Rejestracja: środa, 17 sierpnia 2016, 18:04
Lokalizacja: K-ce

[S] SPRZEDANY

Post autor: Spigen »

SPRZEDANY

Sprzedam - pas do broni - Blue Force Gear Vickers Tactical Sling - wersja - Padded
Przedstawiać produktu chyba nikomu potencjalnie zainteresowanemu nie trzeba...
Pas jest nowy nie używany ani razu nie był na strzelnicy. Wersja - Padded - z poszerzeniem.
Pas szyty na zamówienie - nie jest dostępny w regularnej sprzedaży w tej wersji wyposażenia.

Osprzęt pasa - stal:
- stalowy adjuster (standard - plastik)
- stalowe ucho łączące front z rear - szeroką część pasa z wąską częścią pasa (standard - plastik)
- hardware front - push button sling swivel (standard - pasek zakończony uchem/pusty/ucho z paska)
- hardware rear - push button sling swivel (standard - pasek zakończony uchem/pusty/ucho z paska)
- front pasa - wąska część pasa - zaszyta z push button sling swivel - widać na zdjęciach - mimo to nadal dużo regulacji przez adjuster pull tab oraz przy rear - szerokiej części od strony kolby
* możliwość szybkiego przejścia z 2 punktowego na 1 punktowy po założeniu adaptera - zakładany na pas/nie wymaga przeróbek prucia szycia - dwa poglądowe zdjęcia poniżej

Obrazek

Obrazek

Koszt standardowego pasa w Polsce ~500zł.
Koszt powyższej wersji w USA +120$ + przesyłki i opłaty - w Polsce worek pieniędzy i cieżko się doprosić o ściągniecie.





Od siebie mogę dodać - używałem kilku pasów do AR w tym VTac firmy Viking Tactics również w wersji Padded - do tej pory nie znalazłem lepszego produktu niż BFG - miałem różne teraz mam już tylko BFG. W wersji ze stalowymi gratami - czołg...
Sprzedaje bo mam identyczny w zapasie w kolorze Multicam Black z QD BCM Heavy Duty.

Cena 600 zł. + przesyłka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

SPRZEDANY
ODPOWIEDZ