Uwaga na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Zioman
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 07:21
Lokalizacja: Wrocław

Uwaga na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski

Post autor: Zioman »

Kupiłem u użytkownika okejos1 118 łusek GGG. W ogłoszeniu było, że w 90% są raz strzelone. Dopytałem na PRIV to napisał, że po repetierze. Przyszło 61 łusek GGG dobrych, raz strzelonych w tym część po semi. Reszta to GGG bez spłonek, widać, że formatowane i strzelona elaboracja. Nie zapłaciłem może dużo bo 80 PLN ale no nie spodziewałem się takiej dostawy.
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 lutego 2024, 09:41 przez Zioman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 663
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Re: UWAGA na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski również zaspłonkowane!

Post autor: azmoda »

Obrazek
okejos1
Posty: 85
Rejestracja: niedziela, 12 marca 2023, 14:36

Re: UWAGA na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski również zaspłonkowane!

Post autor: okejos1 »

bardzo przpraszam za zaistniała sytuację..
luski wyzbierane na strzelnicy. ja nawet nie mam semi... powinieniem dokładnie to przejrzeć sam , z
oczywiscie reklamacja w pelni uznana jezeli chcesz.

kurna
jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację.
mogę zwrócic kasa za te które kwestionujesz .
nauka na przyszłość - samemu wszystko sprawdzić.. :cry:
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 lutego 2024, 10:49 przez okejos1, łącznie zmieniany 1 raz.
Zioman
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 07:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: UWAGA na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski również zaspłonkowane!

Post autor: Zioman »

Ok to co do reklamacji to dogadamy się na Priv. Założyłem, że celowo i ze świadomością posłałeś taki pakiet.
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Re: Uwaga na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski

Post autor: kahles »

Zioman a nie mogłeś najpierw napisać na priw do sprzedającego albo zadzwonić na telefon z listu przewozowego na przesyłce zamiast robić szambo na forum?
Chłop Cię przeprasza a ty walisz tu swoje farmazony że coś tam załozyłes że ktoś coś celowo...Potrzebujesz widowni to na facebook idź...Nawet nie stać Cię na przepraszam.
Jak widzę Twój "wkład" dla forum to tylko dział kupię/sprzedam...

Ja z przyjemnością dodam Cię do ignorowanych by kiedyś przypadkiem na Ciebie nie trafić...
ducato12
Posty: 20
Rejestracja: poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 07:56

Re: Uwaga na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski

Post autor: ducato12 »

Dokładnie, najpierw próbować się dogadać na priv a jeśli to nie pomaga przez dłuższy czas to dopiero ostrzegać resztę że ktoś wałki kręci.
Ja też nie raz zbieram łuski na strzelnicy do własnych elaboracji i nie chcesz wiedzieć jakie kwiatki znajduję i nie mówię tu o łuskach x razy strzelonych
Zioman
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek, 16 kwietnia 2018, 07:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uwaga na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski

Post autor: Zioman »

Mój oryginalny post wyedytowałem po rozmowie z okejos1, ponieważ to co dostałem mogło się skończyć reperkusjami prawnymi. Teraz może i to wygląda jakbym przereagował. Jednocześnie jeśli ktoś deklaruje stan towaru, ja kupuję i przychodzi stan wyraźnie gorszy to dlaczego miałbym o tym nie napisać? Jeśli w ogłoszeniu jest 90% raz strzelone z repetiera a przychodzi połowa bez spłonek po elaboracjach, pięć innej firmy, jedna pocięta i jeszcze trzy kolejne z problemami no to kto tu jest nie fair i dlaczego powinienem sprzedającego przepraszać? Jak sprzedawałem łuski po elaboracji to napisałem, że są po elaboracji. Dostałem śmieciową cenę bo nikt nie chce takich łusek mimo, że to były Lapua po jednej elaboracji ale byłem fair. Jeśli bycie fair i oczekiwanie tego samego oznacza, że u kahles dostaje się człowiek na czarną listę no to niech i tak będzie..
Jotix
Posty: 13
Rejestracja: wtorek, 16 lipca 2019, 07:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uwaga na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski

Post autor: Jotix »

I zamiast przeprosić za zamieszanie dalej robi g... burzę. Ręce opadają.
pniewa
Posty: 289
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 08:09
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Uwaga na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski

Post autor: pniewa »

za 80 zł "mogło się skończyć reperkusjami prawnymi"? :shock:
Sylwian70
Posty: 26
Rejestracja: piątek, 04 lutego 2022, 15:02
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Uwaga na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski

Post autor: Sylwian70 »

Okejos przeprosił i temat można zamknąć. Uważam że Zioman nie ma za co przepraszać.Sorry za zaśmiecanie drążenie powielanie tematu. Pozdrawiam.
223Rem.308Win.
Awatar użytkownika
Komes
Posty: 96
Rejestracja: wtorek, 12 lipca 2022, 12:41
Lokalizacja: Deutch Krone

Re: Uwaga na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski

Post autor: Komes »

pniewa pisze: piątek, 16 lutego 2024, 17:10 za 80 zł "mogło się skończyć reperkusjami prawnymi"? :shock:
Pierwszy post został edytowany wiec już tego nie widać ale wierz mi, że to co tam było napisane było ryzykowne wielce.
Nie ma co drążyć. Trzeba bardzo uważać! I sprzedający i kupujący muszą z rozwagą podchodzić do takich transakcji.
Obrazek
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2626
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uwaga na użytkownika okejos1. Wysyła śmieciowe łuski

Post autor: P_iter »

Gdyby osoby bezpośrednio zainteresowane, miały jeszcze coś do dodania, to proszę do mnie na PW.
Admin.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Zablokowany