Limbsaver

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Agent 007
Posty: 642
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 10:28

Limbsaver

Post autor: Agent 007 »

Witam

Ma ktoś może pomysł gdzie ( poza USA ) kupić tłumik drgań na lufę ''varmintową " :

https://limbsaver.com/collections/firea ... l-dampener

Niestety w Europie nie spotkałem a w ofercie Brownels brak ........

A może komuś '' zalega '' ?? Może być używany jezeli oczywiście sprawny ( mam pomysł na eksperymenty z karabinkiem bocznego zapłonu )

Pozdr

Paweł
Jotix
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 16 lipca 2019, 07:58
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jotix »

Wygląda jak zwykły ciężarek który się zakłada na lufę. Wybierając odpowiednie umiejscowienie wplywamy na drgania przez co możemy je dostosować do konkretnej amunicji, poprawiając tym samym skupienie. Kiedyś ludzie do konkurencji KDW nawijali taśmę ołowianą i sciskali opaską zaciskową. Jednak gdy ISSF zabronił tego bo wyglądało nieprofesjonalnie pojawiły się "profesjonalne" ciężarki. Chociaż mogę się mylić i to cudo z linka powyżej działa w bardziej magiczny sposób.
Agent 007
Posty: 642
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 10:28

Post autor: Agent 007 »

Witam

Wiem po co jest to urządzenie i czemu służy .........prośba dotyczyła czy ktoś moze pomóc w zakupie np przy okazji jakichś zakupów w USA
Awatar użytkownika
donkihot
Posty: 1340
Rejestracja: piątek, 26 maja 2017, 11:20
Lokalizacja: Dąbrówka- woj. Mazowieckie
Kontakt:

Post autor: donkihot »

W USA nie mam pojęcia, ale w UE wiem że takie rzeczy ma pan Miroslav Varga (firma Euroshooting) Jak nie ma gotowca ns średnicę lufy twojego karabinu, to pewnie dorobi.
Walczący z wiatrakami.
Zajrzyj na moją stronę WWW
Agent 007
Posty: 642
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 10:28

Post autor: Agent 007 »

Ten ring jest wykonany z gumy , robiony jest w dwóch rozmiarach : na lufy zwykłe i varmintowe . Przesuwanie tego gumowego krążka pozwala ( podobno ) zmniejszyć grupy przy ammo fabrycznym ......jak chciałem to wypróbować na karabinku bocznego zapłony gdzie elaboracja jest raczej nie możliwa ( lub bardzo trudna / kłopotliwa )
ODPOWIEDZ