Trzy sprawy

Moderatorzy: wierzba, P_iter

kastor
Posty: 6
Rejestracja: środa, 07 kwietnia 2010, 07:48

Trzy sprawy

Post autor: kastor »

Witam,

Pierwsza sprawa : podaję jako alternatywne źródło zaopatrzenia : www.smartreloader.com . Podaję, bo sprawdziłem - 13 czerwca (niedziela) zamówiłem, zapłaciłem visą (przy zamówieniu pow. 500 e - dostawa gratis) .Przyszło 17 czerwca to co chciałem, porządnie zapakowane, zero uwag. Dostaje się od razu link do trackingu przesyłki ale niewiele on daje, bo melduje tylko, że nie ma opóźnień do deklarowanego czasu dostarczenia ( 72 godz). Resztę pozostawiam indywidualnej ocenie (ceny, asortyment itd.)

Druga sprawa:

Proszę o sugestię - z czego zrobić blat stołu, żeby był antystatyczny ? Są jakieś gotowe tworzywa z których można zrobić blat, czy raczej okładzina na np. dechę ?

Trzecia sprawa :

Podaję, prosty jak cep, pomysł na tumbler : dwie rolki łożyskowane ( tak jak w książce Morawskiego str 64, tylko zamiast majstrować z rurami kanalizacyjnymi proponuję użyć 5 litrowej buteli PET po wodzie mineralnej.
Korzyści :
1. Widać proces czyszczenia i stopień wypolerowania,
2. Po zakończeniu procesu - przecina się butelkę na pół - i rozładunek łusek ułatwiony :)
3. Koszt następnego "bębna tumblera" - ok. 3 zł ( minus wypita woda)..

Pozdrawiam - castor fiber
Jest dobrze, ale jakoś sobie poradzimy :)
krzymax
Posty: 16
Rejestracja: środa, 17 lutego 2010, 23:30
Lokalizacja: wlkp

trzy sprawy

Post autor: krzymax »

Tylko cenyw stosunku do USA mają plus 100 % i w euro
krzymax
Awatar użytkownika
ifrit
Posty: 21
Rejestracja: niedziela, 23 sierpnia 2009, 11:02
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: ifrit »

Ad Kastor.
Jaki wkład stosujesz do tumblera?
DB Andrzej
A. Ifrit
kastor
Posty: 6
Rejestracja: środa, 07 kwietnia 2010, 07:48

Post autor: kastor »

stosuję śrut stalowy 1/8" ( 3,175 mm) . Mam namiar na firmę, która to sprzedaje. Napisz na priv - jeśli Cie to interesuje - dam namiary. Tu mogłoby to byc potraktowane jako lekrama 8-)

castor fiber
Jest dobrze, ale jakoś sobie poradzimy :)
kastor
Posty: 6
Rejestracja: środa, 07 kwietnia 2010, 07:48

Post autor: kastor »

ad krzymax...

No tak, ale jak mam się sorry... pyeprzyć z cłami/vat-ami lub molestowaniem znajomych, żeby mi przywlekli te 25 kg klamorów, to wolę zapłacić więcej - bez czyjejś łaski. Boso ale w ostrogach.

Ale masz rację jak kto ma czasu wiele i znajomych/wielbłądów - jest to rozwiązanie.

DB

castor fiber #-o
Jest dobrze, ale jakoś sobie poradzimy :)
ODPOWIEDZ