montaż Era Tac

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Michał
Posty: 216
Rejestracja: środa, 02 października 2013, 19:31
Lokalizacja: Śląsk

montaż Era Tac

Post autor: Michał »

Cześć

Mam pytanie odnośnie montażu Picantiny Recnagel Era Tac ( tego z regulacja pochylenie 0 do 70 MOA)- jaka jest dokładność i powtarzalność regulacji. Czy przy pomocy tego systemu można wprowadzić powtarzalnie poprawkę na zasadzie np. 30 MOA z montażu+ 20 MOA z lunety? Prosiłbym o ewentualne inne opinie.

Pozdrawiam
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Osobiscie jeszcze nie probowalem.

Zadaj sobie pytanie jaka moze byc odchylka jezeli miedzy bronia a regulowanym " pokretlem " opierajacym sie swoja plaszczyzna na broni.

Era-Tac raczej bubli nie produkuje.

:wink:
Michał
Posty: 216
Rejestracja: środa, 02 października 2013, 19:31
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Michał »

Podejrzewam, że regulacja będzie dosyć dokładna biorąc pod uwagę cenę montażu. Ale zastanawia mnie czy będzie ona tak dokładna i powtarzalna jak regulacja na lunecie? Wystarczająca dla mnie by była dokładność rzędu 0.1 mili radiana.
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Michał pisze:Podejrzewam, że regulacja będzie dosyć dokładna biorąc pod uwagę cenę montażu. Ale zastanawia mnie czy będzie ona tak dokładna i powtarzalna jak regulacja na lunecie? Wystarczająca dla mnie by była dokładność rzędu 0.1 mili radiana.
Cena nie ma z tym nic wspolnego, predzej sam pomysl czy technologia.

:wink:
Awatar użytkownika
Equador
Posty: 698
Rejestracja: wtorek, 26 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Sieradz

Re: montaż Era Tac

Post autor: Equador »

Michał pisze:Cześć

Mam pytanie odnośnie montażu Picantiny Recnagel Era Tac ( tego z regulacja pochylenie 0 do 70 MOA)- jaka jest dokładność i powtarzalność regulacji. Czy przy pomocy tego systemu można wprowadzić powtarzalnie poprawkę na zasadzie np. 30 MOA z montażu+ 20 MOA z lunety? Prosiłbym o ewentualne inne opinie.

Pozdrawiam
Zapytaj Piotrjub... On używa
223 9P 38 Spec/357 5,6 303 , 284 , 308, 6 Dasher,
ODPOWIEDZ