zamawianie do bazy USA

Moderatorzy: wierzba, P_iter

tomp
Posty: 457
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2015, 10:07
Lokalizacja: 3miasto

zamawianie do bazy USA

Post autor: tomp »

Witam. Przeżywam właśnie swój mały życiowy zawód. Zjechałem do bazy marynarki amerykańskiej gdzie będę stacjoniwać z wielkimi nadziejami. Oczywiście na zamówienie gratów, pocisków i łusek do elaboracji. No i te "ch.jki", czytaj braterskie siły sprzymieżone mówią mi "post only for americans". Na nasze, że z ich poczty tylko oni. Istnieje drugi adres amerykańskiego niby hotelu w którym mieszkam tak jak i braterskie siły sprzymieżone ale jest on już na pocztę kraju w którym jest baza. Znacie jakiś sposób żeby zamówić przesyłki i wyszło tak żeby było dobrze?

pozdrawiam
Tomek
abersfelderami
Posty: 1267
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2011, 09:07
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: abersfelderami »

.
Istnieje drugi adres amerykańskiego niby hotelu w którym mieszkam tak jak i braterskie siły sprzymieżone ale jest on już na pocztę kraju w którym jest baza.
Co to znaczy?
Gdzie jest ta baza?

PS: Najlepiej jest poprosic jakiegos miejscowego.
mkowalczuk
Posty: 189
Rejestracja: wtorek, 01 listopada 2011, 13:11
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: mkowalczuk »

I to się nazywa "braterstwo i przyjaźń".
Kup z pomocą pośrednika.
Awatar użytkownika
sokal
Posty: 876
Rejestracja: środa, 23 czerwca 2010, 13:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sokal »

Przepraszam ale nie wiele zrozumiałem, niby polskie słowa i są przecinki ale za trudne dla mnie.
jerzy orawiec
Posty: 286
Rejestracja: piątek, 22 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Antypody

Re: zamawianie do bazy USA

Post autor: jerzy orawiec »

tomp pisze:Witam. Przeżywam właśnie swój mały życiowy zawód. Zjechałem do bazy marynarki amerykańskiej gdzie będę stacjoniwać z wielkimi nadziejami. Oczywiście na zamówienie gratów, pocisków i łusek do elaboracji. No i te "ch.jki", czytaj braterskie siły sprzymieżone mówią mi "post only for americans". Na nasze, że z ich poczty tylko oni. Istnieje drugi adres amerykańskiego niby hotelu w którym mieszkam tak jak i braterskie siły sprzymieżone ale jest on już na pocztę kraju w którym jest baza. Znacie jakiś sposób żeby zamówić przesyłki i wyszło tak żeby było dobrze?

pozdrawiam
Tomek
Tomek, sadze ze chcesz uzyskac upust (discount) ktory jest rutynowo udzielany czlonkom ich sil zbrojnych czy policji.

Popatrz na to zimnym okiem, skoro takie restrykcje istnieja na bazie gdzie jestes “zamocowany” tzn ze na kazdej innej bedzie identycznie I pytanie “ktora to” malo ma sensu, a odpowiedz na nie na publicznym forum moze wpedzic Cie w tarapaty.

Jest to standartowa procedura ktora ma sens I nie sadze by ktokolwiek chcial ja zmieniac.

Jesli zaprzyjaznisz sie z ktoryms z tamtejszych kolegow po fachu, ja nie widze zadnego problemu z poproszeniem by Ci to kupiono przez tambylca, moze Cie to kosztowac piwo lub dwa, a osoba pomagajaca ryzykuje niczym.

Oczywiscie mowimy o normalnym sprzecie do ladowacia a nie sprzecie podlegajacym restrykcjom.

Dodatkowa rada, wykozystaj czas tam spedzony do bardzo aktywnej nauki
jezyka, slowem kluczowym jest “aktywnej” and best of luck!
ODPOWIEDZ