użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Tematy od czapy. Zobaczymy jak się sprawdzi.

Moderatorzy: wierzba, P_iter

MS
Posty: 73
Rejestracja: poniedziałek, 24 stycznia 2022, 10:00

użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: MS »

Drodzy użytkownicy pisze tego posta w celu ostrzeżenia was przed nierzetelnym członkiem naszego forum. Zakupiłem pociski, zapłaciłem, po tym kontakt się urwał, brak odpowiedzi na maile (maile odczytane), brak towaru. Dziś łaskawie otrzymałem odpowiedz od użytkownika Marek Biały cytuję : " AKURAT MAM TO W DUPIE". Poniżej załączam screen naszej korespondencji.

Obrazek
Awatar użytkownika
rethempthoor
Posty: 501
Rejestracja: wtorek, 23 kwietnia 2019, 14:44
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: rethempthoor »

A możesz pokazać całą rozmowę a nie tylko fragment?
Dla mnie to wypowiedź wyrwana z kontekstu.
Czytałeś to: viewtopic.php?t=17802
Dawid
artur
Posty: 354
Rejestracja: piątek, 02 marca 2012, 15:11

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: artur »

Marka znam od lat, to, że mógł mieć kiepski dzień zdarza się każdemu. O kase się nie martw jest to ostatnia osoba, która mogłaby kogoś oszukać.
Nie biorę nikogo strony, ale czasem dobrze ugryźć się w język niż wprowadzać nerwową atmosferę, zwłaszcza, że dość nam wrogów z innych stron.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 06 lutego 2023, 22:24 przez artur, łącznie zmieniany 1 raz.
larky
Posty: 330
Rejestracja: środa, 14 lutego 2018, 16:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: larky »

Nie to żebym był adwokatem ale ostatnio kupiłem proch od tego Pana, mój kolega kupił sporo spłonek z dostawą do domu.
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: kahles »

Z tego co sobie przypominam to Marek jest chyba prawnikiem. Na forach znany jest z ciętego języka i jak go widzę pewnie z 13 lat nie słyszałem by kogoś wydymał...
Jak chcesz upubliczniać problem to pokaż całość a nie tylko wycinki.
MS
Posty: 73
Rejestracja: poniedziałek, 24 stycznia 2022, 10:00

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: MS »

Nie znam użytkownika Marek Biały, i nie ma to znaczenia czy choidzi o 1,6 zł czy 1600 zł. Kasa przelana, brak odzewu, maile z moimi pytaniami odczytane brak odpowiedzi. Czemu nie napisał, żebym poczekał skoro maile odczytał. Poniżej cała treść korespondencji, admin może sprawdzić moją skrzynkę czy nie manipuluje. Facet ma farta, że się odezwał, prawo traktuje jednoznacznoie takie sytuacje a ja takich ludzi. Ten post nie jest do popleczników użytkownika tylko dla tych co go nie nają a będą mieli okazję zakupu. Poza tym podobnie potraktował innego użytkownika w tym samym czasie


Proszę bardzo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Edyta:
Admini nie mogą sprawdzić korespondencji. Nawet gdyby chcieli. A nie chcą. Więc proszę bez takich.
Admin.
Piotr Kukier
Posty: 139
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 15:15
Lokalizacja: pomorskie

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Piotr Kukier »

Wcale się nie dziwię Markowi, że odesłał kasę... Kilka dni obsówy i już straszenie policją... Miał stać przy paczkomacie i czekać na zaksięgowanie przelewu? A jak jest zawalony robotą to i nie dziwne, że nie miał czasu na pisanie elaboratów, poprosił o cierpliwość...
5,6x52R, 30-06, 8x57JS, 7x57, 12/70, 16/70
Awatar użytkownika
gdzie jest TEN login
Posty: 57
Rejestracja: czwartek, 11 sierpnia 2022, 14:28
Lokalizacja: 👀

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: gdzie jest TEN login »

Wystarczyłoby napisać: przepraszam, nie miałem czasu, wyślę w tym tygodniu.
Ego delikatne jak płatek śniegu :roll:
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: kahles »

viewtopic.php?t=17802

Napisał i wyjaśnił.
Kupowałem od niego i nie było problemu.
Też bym wybrał pilnowanie pracy i biznesu niż siedzenie na forum i ekspresowe pakowanie przesyłki by po drugiej stronie ktoś nie plakał że zabawka nie dotarła w 2 dni.


Jestem za zamknięciem watku bo temat nie dotyczy działu K/S a rozczarowania i rozżalenia usera.Myślę ze kto czytał to juz zapamiętał by nic mu nie sprzedawać. Tylko taki będzie efekt tego wątku...
MS
Posty: 73
Rejestracja: poniedziałek, 24 stycznia 2022, 10:00

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: MS »

Uczciwi nie mają się czego obawiać.
Awatar użytkownika
Marek Biały
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 23:21

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Marek Biały »

Otóż to. Nikogo nie oszukałem, a z szeryfami nie chce mieć nic wspólnego. I mam w dupie ich żale. Pozostaje w życzeniu by nigdy niczego nie kupowali ode mnie.

Wszystkie zaległe paczki wyjdą dziś.

M.
Marek

tel.603930452
snajper
Posty: 550
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 14:54
Lokalizacja: MAZOWIECKIE
Kontakt:

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: snajper »

Strasznie nerwowy jesteś kolego,moja rada nie kupuj na ale....o bo co chwilę będziesz na policji.
akurat 4-sobota 5-niedziela gdzie miał biec z paczką? Na pocztę główną w Wawie.
Mógł odpisać to fakt,ale może miał ważniejsze sprawy na głowie,może zapomniał.
Znam Marka osobiście,coś tam kiedyś handlowaliśmy i żadnego problemu nie było.
Życzę więcej wiary i cierpliwości.
Pozdrawiam
MADMAX
Posty: 602
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 16:13
Lokalizacja: Mrągowo

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: MADMAX »

kahles pisze: wtorek, 07 lutego 2023, 10:45 viewtopic.php?t=17802

Napisał i wyjaśnił.
Kupowałem od niego i nie było problemu.
Też bym wybrał pilnowanie pracy i biznesu niż siedzenie na forum i ekspresowe pakowanie przesyłki by po drugiej stronie ktoś nie plakał że zabawka nie dotarła w 2 dni.

Jestem za zamknięciem watku bo temat nie dotyczy działu K/S a rozczarowania i rozżalenia usera.Myślę ze kto czytał to juz zapamiętał by nic mu nie sprzedawać. Tylko taki będzie efekt tego wątku...
Jestem tego samego zdania. Nie tylko zamknąć ale także usunąć. Szkalowanie użytkowników w związku z jakimś drobnym nieporozumieniem jest co najmniej niestosowne. Podobnie jak przedmówcy uważam, że straszenie Policją tak błahej sprawie związanej z niewielkim opóźnieniem jest co najmniej dziwne. Mało tego - wydaje mi się, że sam ten argument może świadczyć o pewnej niestabilności emocjonalnej, a to być może mogło by być przesłanką do ponownych badań psychologicznych w kontekście posiadania pozwolenia na broń.
Agent 007
Posty: 642
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 10:28

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Agent 007 »

Ludzie teraz nerwowi i wszystko chcą '' na wczoraj '' ( szczególnie młodsi ) jak zapłacą przysłowiowe ''10 zł '' to są panami sytuacji / szefami .
Osobiście zawsze zaznaczam ze wysyłka w ciągu np 3-4 dni roboczych ......bo praca zawodowa ''co daje chleb '' jest ważniejsza niż wysłanie jakiegoś drobiazgu za 50 czy 100 zł .
xxxam
Posty: 279
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 15:36

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: xxxam »

Czuje się ostrzeżony, żeby z Panem @MS nawet muchy w kiblu nie ubijać 8-)
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: P_iter »

Temat zamykam. Chwilowo. Za tydzień go odblokuje, aby dać szansę na wypowiedzenie się zainteresowanych kolegów. Ze swojej strony, proszę o cierpliwość i powstrzymanie emocji. Marek napisał, że wszystkie przesyłki dzisiaj wyjdą. Cierpliwości. To tylko tydzień.
Admin.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Awatar użytkownika
Marek Biały
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 23:21

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Marek Biały »

Znaczy co?
Marek

tel.603930452
Krisgda1
Posty: 91
Rejestracja: czwartek, 13 grudnia 2018, 05:42
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Krisgda1 »

Ze swojej strony gorąco polecam współpracę w Markiem Białym. Co do opóźnienia w kontakcie, to moim zdaniem forum to nie sklep, tu nie ma obowiązku natychmiastowej odpowiedzi.
arkaksa
Posty: 64
Rejestracja: wtorek, 14 listopada 2017, 09:57

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: arkaksa »

Wszystko ok moge polecić zakup od kolegi. ps ludzie chyba za dużo oglądają seriali i żyją w przeświadczeniu że nawet drobne sprawy są wielkości everestu... Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rethempthoor
Posty: 501
Rejestracja: wtorek, 23 kwietnia 2019, 14:44
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: rethempthoor »

I ja się dołączę, zakupy zrobione, towar odebrany, zgodnie z ustaleniami.
A sroga niecierpliwość jest po prostu cechą nieopierzonych, mam tak z moim synkiem, który ma 3,5 roku. Też chce wszystko na już. Myślę, że nic więcej nie trzeba pisać.
Zachowanie Kolegi było bardzo przewidywalne. Jak wrzucił wycinek korespondencji z tekstem "to akurat mam w d..."
to od razu wiedziałem, że to odpowiedź na jakieś głupie zaczepki, co szybko się potwierdziło.
Znęcać się dalej nie ma sensu bo to jak bicie słabszego.
Dostał nauczkę, jak dorośnie to zrozumie.
A jak nie zrozumie to szkoda czasu na tłumaczenie.
Dawid
erik22
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 07 czerwca 2020, 19:15
Lokalizacja: Małopolska

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: erik22 »

Tydzień obsuwy - brak kontaktu ze strony sprzedawcy, a Wy chcecie jeszcze kupującego obwiniać za zaistniałą sytuację?
To chyba jednak Marek Biały powinien przeprosić!!!
Trochę macie z mentalności patusa: skoro mój sąsiad złodziej nie ukradł mi auta, tylko tym z sąsiedniej ulicy, to będę go bronić, bo jest spoko kolesiem... Czekanie 6 dni na odpowiedź od sprzedawcy po wpłacie jest ŻENADĄ!!! Nie żyjemy już w świecie listów idących kilka dni do odbiorcy. Napisanie krótkiej wiadomości (skoro wiadomości były odczytane, to Marek Biały jednak zaglądał na to forum) mogło wytłumaczyć sytuację!
Dziękuję za ostrzeżenie!
@Marek Biały WSTYDŹ SIĘ, bo Twoje odpowiedzi dobitnie pokazały kim jesteś!!!!! Skoro nie masz czasu na wysyłkę sprzedawanych przedmiotów, to po co dajesz ogłoszenia?
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: kahles »

Rośnie lista tych który lepiej nic nie sprzedawać... :mrgreen: :med/: :halo-
erik22
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 07 czerwca 2020, 19:15
Lokalizacja: Małopolska

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: erik22 »

Kupujący chciał się dowiedzieć od sprzedawcy, co się dzieje z jego zakupem! Popierasz działanie Marka Białego?
Ładnie macie wywalone pod kopułą, żeby piętnować ofiary, zamiast sprawców patologii...

Wpis moderowany przez Administratora
Awatar użytkownika
Marek Biały
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 23:21

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Marek Biały »

erik22 pisze: środa, 15 lutego 2023, 13:45 Tydzień obsuwy - brak kontaktu ze strony sprzedawcy, a Wy chcecie jeszcze kupującego obwiniać za zaistniałą sytuację?
To chyba jednak Marek Biały powinien przeprosić!!!
Trochę macie z mentalności patusa: skoro mój sąsiad złodziej nie ukradł mi auta, tylko tym z sąsiedniej ulicy, to będę go bronić, bo jest spoko kolesiem... Czekanie 6 dni na odpowiedź od sprzedawcy po wpłacie jest ŻENADĄ!!! Nie żyjemy już w świecie listów idących kilka dni do odbiorcy. Napisanie krótkiej wiadomości (skoro wiadomości były odczytane, to Marek Biały jednak zaglądał na to forum) mogło wytłumaczyć sytuację!
Dziękuję za ostrzeżenie!
@Marek Biały WSTYDŹ SIĘ, bo Twoje odpowiedzi dobitnie pokazały kim jesteś!!!!! Skoro nie masz czasu na wysyłkę sprzedawanych przedmiotów, to po co dajesz ogłoszenia?
W zasadzie nic z tego co napisałeś nie jest prawdą, a dalej brniesz...

A co do patologii to zauważ, że jest to zawsze zjawisko marginalne, a ty tu ze swoim głosem w większości nie jesteś ...
Marek

tel.603930452
erik22
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 07 czerwca 2020, 19:15
Lokalizacja: Małopolska

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: erik22 »

@Marek Biały No to napisz,jak w końcu było? Czy odpisywałeś po zapłacie kupującemu czy nie?
Co z tego, że inni Ciebie popierają - czyżby koledzy z pracy?
Gdybyś Ty miał taką sytuację, to zapewne też robiłbyś gównoburzę!
Może postronni użytkownicy wyrobią sobie o Tobie zdanie! Powodzenia w biznesie.
Awatar użytkownika
Marek Biały
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 23:21

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Marek Biały »

Jakoś nie czuję ani społecznej presji, ani obowiązku by odnosić się do półprawd, niedopowiedzeń, a przede wszystkim sztucznie stworzonego wątku. Afera wybuchła nie z powodu niewysłania paczki, a kopa w d... kupującego, a sądząc po dalszych jego wpisach była to trafna decyzja.
Marek

tel.603930452
tody
Posty: 305
Rejestracja: piątek, 13 lutego 2015, 21:35

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: tody »

Erik22 niepotrzebnie się pieklisz.
U Marka zamówiłem rzeczy bo mi na nich zależało - byłbym zadowolony nawet jakbym musiał na nie czekać 2 razy dłużej.

Nikt nie obiecywał nikomu SLA a działamy tu na forum na zasadzie koleżeńskiej więc odrobina zrozumienia kolegi-forumowicza jest nad wyraz wskazana.
Jedni lubią jak szybko wychodzi paczka a inni lubią jak im się nie wykasowuje historii z postów po zrobieniu transakcji.
Ta druga rzecz bardziej mnie denerwuje niż opóźniona wysyłka, bo po zakupie nie można zweryfikować z opisem tego co się dostało.
A denerwuje mnie to, bo miałem parę sytuacji, że minutę po zakupie już zmieniony jest opis (i to nawet w temacie) na "do usunięcia" i weryfikacja co przyszło z treścią oferty była niemożliwa.

Wnioskowałbym aby w ogóle zabronić edytowania tych opisów ale jak już wspomniałem mój poziom tolerancji na różne praktyki na naszym forum jest wysoki, więc jak edytowanie postów będzie nadal możliwe to jakoś będę z tym żyć.

Można bez emocji podjąć decyzję z kim się robi interesy a z kim nie i tyle w tym temacie
Pozdrawiam wszystkich bez wyjątku
tody
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: kahles »

erik22 pisze: środa, 15 lutego 2023, 15:53 @kahles Nie wiem do kogo to piszesz, ale zmień dilera, bo chyba jakiś szajs Ci wciska!
Kupujący chciał się dowiedzieć od sprzedawcy, co się dzieje z jego zakupem! Popierasz działanie Marka Białego?
Ładnie macie wywalone pod kopułą, żeby piętnować ofiary, zamiast sprawców patologii...
Popierałem i popieram zamknięcie wątku.
To nie forum wychowawcze by kogoś nakłaniać do przepraszania.
Marek wyjaśnił dlaczego było opóźnienie.
Awatar użytkownika
pasjonat
Posty: 346
Rejestracja: poniedziałek, 15 marca 2010, 11:11
Lokalizacja: podkarpackie i Bayern

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: pasjonat »

Za brakło szacunku dla kupującego na zasadzie "klient nasz Pan". Oberwało mu się nie tylko od sprzedającego ale też od jego kolesiów. Bronią do upadłego. Ktoś próbuje go bronić wpisem, że Marek Biały jest znany na forum z "ciętego języka". Żenada! To samo robi na portalu dziennika łowieckiego, gdzie dominuje w jego postach pogarda, cwaniactwo, opluwanie, uprzedzenia i prymitywne chamstwo wobec interlokutora. Za inwektywy zbiera żółte i czerwone kartoniki. To są poważne objawy problemów emocjonalnych.
Awatar użytkownika
Marek Biały
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 23:21

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Marek Biały »

Ujmująca historia!
Marek

tel.603930452
Jotix
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 16 lipca 2019, 07:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Jotix »

Marek wyjaśnił dlaczego było opóźnienie.
Podał również numer telefonu, z którego zainteresowany wydaje się, że nie skorzystał. Bezpośrednia rozmowa z reguły bardzo spuszcza ciśnienie.
wsteczniak
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 02 kwietnia 2015, 19:54

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: wsteczniak »

Marek Biały pisze: czwartek, 16 lutego 2023, 10:37 Ujmująca historia!
Zaiste :lol:
Awatar użytkownika
Marek Biały
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 23:21

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Marek Biały »

Totalnie nie czuję, że powinienem reagować, ale zwrócono mi uwagę, że kłamstwo powtórzone sto razy robi się prawdą... w kontraście więc dla kwiecistości wypowiedzi niektórych łgających przypomnę kalendarz zdarzeń, jednocześnie nie licząc, że odszczekają bo to jednak wymaga honoru... Moment sprzedaży pomijam, bo szloch szeryfa wynika jedynie z kopa w d..., który otrzymał. Więc było tak w najważniejszych momentach...

1. 6/2/23 g.19:22 moje wyjaśnienie o opóźnieniu, wraz z informacją o numerze telefonu, który i tak jest powszechnie znany https://elaboracja.pl/viewtopic.php?t=17802

2. 6/2/23 g.20:26 szeryf: "użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie"

3. 2/6/23 g.21:03 kop w d... szeryfa + późniejsze odesłanie kasy

4. 6/2/23 g.21:07 moje oświadczenie, że lament szeryfa mam w dupie, co nie zmieniło się do dziś.
Marek

tel.603930452
kahles
Posty: 523
Rejestracja: niedziela, 03 października 2010, 22:46

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: kahles »

Wprofilach userów jest przycisk "dodaj do wrogów" .Skorzystajcie!
Oszczędzi czasu,adrenaliny,posty takowych nie będą się wyświetlać a forum wróci na swoje tory
i będzie można dalej w spokoju glancować łuski.
Awatar użytkownika
Warsiawiak
Posty: 153
Rejestracja: czwartek, 09 czerwca 2016, 22:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Warsiawiak »

Nie znam się ale się wypowiem :mrgreen:
Tak jak napisał KAHLES, forum daje opcję wyboru z kim się chce obcować, a z kim nie. :wink:

PS.
Zamiast zaśmiecać "Pchli targ" takimi dyskusjami, można by to spuścić na jakiś "Hyde park" albo "Rynsztok"
Mid life crisis. Bigger toys for bigger boys :)
xxxam
Posty: 279
Rejestracja: piątek, 20 maja 2016, 15:36

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: xxxam »

W dupach się poprzewracało :-D
Awatar użytkownika
Marek Biały
Posty: 809
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 23:21

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: Marek Biały »

xxxam pisze: piątek, 17 lutego 2023, 12:05 W dupach się poprzewracało :-D
Ot to! Jednak ta sprawa nie zakończy się szeryfowską rejteradą z podkulonym ogonem.
Marek

tel.603930452
snajper
Posty: 550
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 14:54
Lokalizacja: MAZOWIECKIE
Kontakt:

Re: użytkownik Marek Biały - ostrzeżenie

Post autor: snajper »

Wprofilach userów jest przycisk "dodaj do wrogów" .Skorzystajcie!
He, tyle lat na forum i nie wiedziałem.
Dzięki,już skorzystałem. \:D/
ODPOWIEDZ