poszukiwany kolega krakus(czy ktoś widział czy ktoś wie)

Moderatorzy: wierzba, P_iter

grzybon
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 31 maja 2008, 15:11

poszukiwany kolega krakus(czy ktoś widział czy ktoś wie)

Post autor: grzybon »

w związku z długim oczekiwaniem na kontakt zdecydowałem sie powiesić sprawe na forum.mój przyjaciel z czeskiej republiki czeka na pewna kwote od naszego kolegi juz prawie rok,na dziesiątki maili nie odpowiedział,a tym samym mailem posługuje sie przy sprzedarzy ksiązek i od tego czasu bywał na forum.czy jest wiecej osób które maja taki problem czy to tylko ja i mój kolega nie mozemy go namierzyć?mi chodzi tylko o uregulowanie spraw gotówkowych a nie czyjąś krzywde lub budowanie nieporozumien wiec prosze o zrozumienie i niedoradzanie mi w innej sprawie w tym temacie tylko jak sie skontaktowac bez kwasów z tym panem.pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 58
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 18:49
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mateusz »

Witam, jestem w podobnej sytuacji z Kolegą, czekamy za paczką z USA która miała być w marcu\kwietniu tego roku u mnie w domu i nadal jej nie otrzymaliśmy , całą sprawę pilotował\pilotuje Krakus, czekamy z niecierpliwością, mam nadzieję że sprawa szybko się wyjaśni.
Awatar użytkownika
lu.dzie
Posty: 351
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 17:18

Post autor: lu.dzie »

Pawel ma klopoty zdrowotne, bardzo trudno sie z nim kontaktowac. Ostatnio rozmawialem z nich pare tygodni temu...
ODPOWIEDZ