Koledzy i Koleżanki, co to za stwór jest Pit'er?

Tematy od czapy. Zobaczymy jak się sprawdzi.

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Piotr Wilkowski
Posty: 33
Rejestracja: niedziela, 17 września 2017, 00:45

Koledzy i Koleżanki, co to za stwór jest Pit'er?

Post autor: Piotr Wilkowski »

Jak w temacie
Piotr W.
Szaddam
Posty: 57
Rejestracja: niedziela, 22 lipca 2018, 16:35
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Szaddam »

Z tego co zauważyłem, to @P_iter jest moderatorem działu "Pchli targ", i do tego całkiem dobrym!
I to Forum sporo mu zawdzięcza! W przeciwieństwie ....

Nie miło było Cię znać Piotrze W.
Awatar użytkownika
huskys
Posty: 1119
Rejestracja: poniedziałek, 02 czerwca 2008, 20:20

Post autor: huskys »

:whistle: . :oops:
Ostatnio zmieniony czwartek, 09 maja 2019, 20:13 przez huskys, łącznie zmieniany 1 raz.
andy7
Posty: 1648
Rejestracja: sobota, 21 lutego 2015, 22:01
Lokalizacja: co skad ? Z miasta Hamow i Burkow

Post autor: andy7 »

Powiem tak,

jezeli ktos rejestruje sie jako osoba prywatna a zamieszcza na Forum komercyjne oferty to w moich oczach robi przekret. Zasady sa proste.


Gdyby trafilo na mnie to siory ale jzúz bylbys historia, momo, ze w realu mozesz bycspoko gosciem.


:wink:
Awatar użytkownika
Equador
Posty: 698
Rejestracja: wtorek, 26 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: Equador »

Akurat nie zgadzam się z wami zupełnie, człowiek sprowadził to na firmę zapłacił podatki, jak najbardziej ma prawo sprzedawać to jako osoba prywatna, takie jest prawo, zawsze może sam od siebie kupić i sprzedawać prywatnie a zapłacić podatki od dochodu jako firma, nie ma tu dokładnie żadnej nieprawidłowości. Nie ma znaczenia z jaką myślą ktoś sprowadzał dany produkt, jeśli sprowadził legalnie i legalnie komercyjnie lub jako osoba fizyczna sprzedaje. Każdy ma też prawo kupić coś gdzieś i sprzedawać jako osoba fizyczna lub jako osoba prawna. Ma prawo też kupić jako osoba fizyczna od siebie jako osoby prawnej a później sprzedać jako osoba fizyczna, więc takie rozróżnianie moim zdaniem jest zupełnie sztuczne i niepotrzebne... Czytam to forum często i moim zdaniem administrator często na wyrost reaguje kiedy w zasadzie jeszcze nic się nie dzieje. Jest to jego subiektywne zupełnie odczucie moim zdaniem niewspółmierne bardzo często do rzeczywistości, ale każdy ma swoje spojrzenie...
223 9P 38 Spec/357 5,6 303 , 284 , 308, 6 Dasher,
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Equador, w zasadzie masz rację. Tylko po pierwsze, zasady są jasne. Ujęte jest to w regulaminie. Często nie reaguje na ewidentne łamanie tego punktu. Przykładowo sprzedaż pocisków .224, tumblerów, gdzie wiadomo powszechnie, że zostały ściągnięte na handel. Mnie serce nie boli, jak ktoś chce zarobić i robi to z umiarem. Natomiast, jeśli są do mnie kierowane skargi, że ktoś prowadzi nieuczciwą konkurencję, to muszę zareagować i próbuje sprawę grzecznie wyjaśnić. W tym przypadku grzecznie się nie dało.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Awatar użytkownika
Equador
Posty: 698
Rejestracja: wtorek, 26 marca 2013, 11:57
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: Equador »

P_iter pisze:Equador, w zasadzie masz rację. Tylko po pierwsze, zasady są jasne. Ujęte jest to w regulaminie. Często nie reaguje na ewidentne łamanie tego punktu. Przykładowo sprzedaż pocisków .224, tumblerów, gdzie wiadomo powszechnie, że zostały ściągnięte na handel. Mnie serce nie boli, jak ktoś chce zarobić i robi to z umiarem. Natomiast, jeśli są do mnie kierowane skargi, że ktoś prowadzi nieuczciwą konkurencję, to muszę zareagować i próbuje sprawę grzecznie wyjaśnić. W tym przypadku grzecznie się nie dało.
Z moich wiadomości wiem że właśnie prowadzi uczciwą konkurencję bo sprowadził to legalnie płacąc wszelkie podatki, sam kupiłem trzy lufy na co dostałem odpowiednie potwierdzenie zakupu, więc nie wiem na czym polega "nieuczciwa konkurencja" ...
Nic w tym złego moim zdaniem że ktoś czasami sprzedaje coś co sprowadził np ze Stanów, nawet jeśli sprowadził to nie do końca legalnie bo świętych nie ma, ale Piotr sprowadził akurat wszystko legalnie i zapłacił podatki. Ja też czasami sprzedawałem coś co miałem ze Stanów a wiadomo jak tam jest, więc każdy kombinuje jak może. Myślę że nie trzeba reagować aż tak jak to zrobiłeś....
223 9P 38 Spec/357 5,6 303 , 284 , 308, 6 Dasher,
Szaddam
Posty: 57
Rejestracja: niedziela, 22 lipca 2018, 16:35
Lokalizacja: Będzin

Post autor: Szaddam »

Equador pisze: Z moich wiadomości wiem że właśnie prowadzi uczciwą konkurencję bo sprowadził to legalnie płacąc wszelkie podatki...
Użytkownicy - osoby prywatne, nie musimy nic płacić za korzystanie, ale jednak wykup domeny, placu na serwerze, itp. kosztuje.
Nie jest to finansowanie z podatków!
Dlaczego pan Piotr W. ma być lepszy od Besthunter.pl, Parabellum.pl, itd.? Bo tamci podatków nie płacą?
Z resztą patrząc na ceny jego luf, te parę złoty to byłby nikły procent ich wartości.
SławekP
Posty: 401
Rejestracja: wtorek, 03 czerwca 2008, 11:17
Lokalizacja: Bolesławiec

Post autor: SławekP »

Trzeba piętnować takie zachowania,jak ataki personalne.
Wypalić żywym ogniem bo pręgierz wyszedł z mody...
Bruum
Posty: 124
Rejestracja: czwartek, 12 lutego 2015, 09:00

Post autor: Bruum »

Jeśli mogę coś zasugerować to jak najszybciej wy...ć jeden i drugi wątek żeby nie zaśmiecać jednego z niewielu forów na jakim takim poziomie. Mnie osobiście takie gównoburze fizycznie odrzucają, zarówno w necie jak i w realu. Wykasować i zapomnieć, żeby niesmaku nie pogłębiać i żeby potencjalnych nowych, wartościowych userów nie zniechęcać.
73 de sp5tio
Awatar użytkownika
bobers
Posty: 287
Rejestracja: poniedziałek, 28 maja 2018, 15:42
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Post autor: bobers »

Bruum pisze:Jeśli mogę coś zasugerować to jak najszybciej wy...ć jeden i drugi wątek żeby nie zaśmiecać jednego z niewielu forów na jakim takim poziomie. Mnie osobiście takie gównoburze fizycznie odrzucają, zarówno w necie jak i w realu. Wykasować i zapomnieć, żeby niesmaku nie pogłębiać i żeby potencjalnych nowych, wartościowych userów nie zniechęcać.
Mam takie samo zdanie, jak kolega Bruum.
Jestem pewien, że prawie wszystkich użytkowników tego forum zupełnie nie interesuje ten spór.
Interesuje nas za to elaboracja i miła atmosfera, która do niedawna tu panowała i aż dziwiła.
Piter, kolega od rurek i tak jest obrażony i raczej Ci nie wybaczy, a prawdopodobnie wszyscy pozostali lubią Cię tak samo, jak wcześniej.
Wróćmy do starej miłej, dobrej, koleżeńskiej atmosfery i zapomnijmy o tym incydencie.
.308 Win, .223 Rem, 12 ga, .22 LR, 9x19
Robert Głowacki
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 15 września 2009, 18:08

Post autor: Robert Głowacki »

Szanujmy się!
Dzięki użytkownikom i P_iterowi do tego forum zaglądam z ciekawości i z przyjemnością.
I niech tak zostanie.
Awatar użytkownika
donkihot
Posty: 1340
Rejestracja: piątek, 26 maja 2017, 11:20
Lokalizacja: Dąbrówka- woj. Mazowieckie
Kontakt:

Post autor: donkihot »

I ja się podpisuję pod słowami kolegów Bruum, Bobers i Robert Głowacki.
Proszę moderatora o zamknięcie (a nawet lepiej wykasowanie) obydwu wątków.
To forum jest super i niech takie będzie dalej.
Walczący z wiatrakami.
Zajrzyj na moją stronę WWW
ODPOWIEDZ