jak mogę się skontaktować z moderatorem / administratorem ?

Najpierw sprawdź w FAQ, dopiero jeśli nie znajdziesz odpowiedzi pytaj tutaj

Moderatorzy: wierzba, P_iter

radmor
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 22:36
Lokalizacja: WIEŚ KOŁO PŁOCKA

jak mogę się skontaktować z moderatorem / administratorem ?

Post autor: radmor »

problem z pw

jak mogę się skontaktować z z moderatorem / administratorem skoro pw nie działa a nie życzy sobie kontaktu mailowego gdy próbuje wysłać maila ze strony forum i odsyła do kontaktu na pw który nie działa ?

problem z wysyłaniem pw piszę nie dochodzą do adresata
pojawiają się w skrzynce do wysyłki nie wiem co dalej.

jak widać po postach problem nie jest rozwiązany i nie tylko ja mam problem
jkp44jkp
Posty: 403
Rejestracja: piątek, 11 października 2019, 05:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: jkp44jkp »

Jesli sa w skrzynce do wyslania to znaczy ze ktos ich nie przeczytal, tyle.
Sa wyslane, jak ktos na nie kliknie to wskocza do folderu wyslane.
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Rozumiem, że mam odpowiedzieć w ciągu 30 minut, bo inaczej Twój świat się zawali. Otóż informuję Cię Kolego, że nie wszyscy siedzą przez cały dzień wpatrując się w ekran komputera i tylko czekają aż ktoś do nich napisze PW. Poczta działa prawidłowo, powiadomienia dochodzą (aczkolwiek mam sygnały, że ostatnio powiadomienia często trafiają do spamu), tylko do odczytania wiadomości jest jeszcze potrzebna chęć do jej odbioru przez adresata.
Mod.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
radmor
Posty: 108
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2011, 22:36
Lokalizacja: WIEŚ KOŁO PŁOCKA

Post autor: radmor »

Niestety chyba źle mnie zrozumiałeś

Nikt nie oczekuje a przynajmniej ja byś pełnił ciągły dyżur przed monitorem / pod telefonem / bo to nie 112 . Jak sądzę robisz to społecznie.
Mój świat się nie zawalił z tego powodu i ja też nie siedzę cały dzień przed monitorem.

PW nie jest intuicyjne bo gdy coś w tradycyjnej poczcie wysyłasz to zwykle pojawia się w zakładce wysłane a nie do wysłania co jest dla ludzi mało intensywnie działających na forum / forach mylące bo nie wiesz czy poszło czy coś źle zrobiłeś.
Jak masz coś do wysłania to znaczy że jest do wysłania a nie wysłane. Wynika to z zasad pisowni i gramatyki naszego języka. Był podobny wątek na forum więc nie tylko ja mam z tym taki problem. ( i myślę że taki problem powinien znaleźć jakiś rodzaj zrozumienia a nie oburzenia ze strony administratora )

PW jednak nie dochodzą co dziś rano potwierdziłem telefonicznie w rozmowie ze sprzedającym, który okazał się moim znajomym więc nie mam powodu mu nie wierzyć.

stwierdzenie &#8222;nie życzy sobie kontaktu mailowego&#8221; nie jest moją złośliwością w stosunku do Ciebie tylko wygenerowaną prze forum informacją gdy próbowałem wysłać maila skoro nie wiem czy PW dochodzi czy nie.
Za być może niefortunne z mojej strony stwierdzenia przepraszam ale uważam że Twoja odpowiedź też powinna być łagodniejsza w tonie
Piotr Podolski
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: P_iter »

Niech znajomy sprawdzi, czy zapełnienie skrzynki nie doszło do 100%. Jeśli miałeś wiadomość w folderze do wysłania, to wiadomość MUSIAŁA dojść do niego. Jedyna opcja, to zapchanie wiadomościami skrzynki adresata. To nie poczta. Wiadomość nie wychodzi gdzieś w czarną dziurę i z niej się ponownie pojawia. Jeśli masz potwierdzenie, że jest w napisanych, to wiadomość fizycznie jest na forum a nie krąży po sieci jak typowy mail. Może nie dojść powiadomienie, bo to idzie na zewnętrzny adres ale nie wpis który umieściłeś na forum i potwierdzenie masz w swoich napisanych.
Mod.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Przemek123
Posty: 147
Rejestracja: czwartek, 30 listopada 2017, 21:14
Lokalizacja: Płock

Post autor: Przemek123 »

Można było by zmienić nazwe folderu z do wysłania na wysłane, ale nie odczytane i problem by znikł. Dużo nowych użytkowników forum( łącznie ze mną) zadaje to samo pytanie przy swoich pierwszych wiadomościach.
ODPOWIEDZ