Dalmierz Leica R. CRF 1600B Yardy na Metry

Moderatorzy: wierzba, P_iter

alta32
Posty: 133
Rejestracja: środa, 30 listopada 2016, 21:57
Lokalizacja: Norge

Dalmierz Leica R. CRF 1600B Yardy na Metry

Post autor: alta32 »

Witam udalo mi sie dostac po bardzo okazyjnej cenie dalmierz leica CRF 1600B ale bez instrukcji obslugi,probowalem pogrzebac w dalmierzu ale jestem ciemny jak .......... .Dalmierz jest ustawiony w yardach czy moze ktos wie jak przestawic go na metry. Prosze o pomoc krok po kroku jak dla DZIECKA.dzieki i pozdrawiam ;;pelenluz
wozzi
Posty: 1995
Rejestracja: środa, 02 marca 2011, 18:14
Lokalizacja: Hamburg

Post autor: wozzi »

Po niemiecku tutaj, na stronie 7-ej: https://www.libble.de/leica-rangemaster ... /p/692183/

Prawdopodobnie w punkcie "USEU" bezpośrednio w głównym Meny. Jakby sie zastanowic, to wychodzi, ze "USEU" to "US" i "EU", a wiec powinno się zgadzać.
.303 brit .308 win 6,5x55 .45acp 9x19mm .22lr .357
Witus
Posty: 56
Rejestracja: poniedziałek, 07 stycznia 2019, 01:19
Lokalizacja: Canada

Post autor: Witus »

Witam. Mam troche inny model CRF1000 tak ze moze byc troche inny ale podstawowe nastawienia powinny byc takie same. Zeby zmienic mierzenie na system metryczny przycisnij drugi mniejszy przycisk na 3 sekundy. powinno pokazac pulsujace USEU. Przycisnij glowny przycisk zeby wybrac metry (EU) a nastepnie przycisnij krotko drugi przycisk zeby zapamietalo. US jest w yardach ok 0.9m. Zeby sprawdzic czy dziala w metrach to przy mierzeniu odleglosci powinno wyswietlac kropke na dole po prawej stronie obrazu.
alta32
Posty: 133
Rejestracja: środa, 30 listopada 2016, 21:57
Lokalizacja: Norge

Post autor: alta32 »

Dziekuje bardzo na was i na wsza fachowosc zawsze mozna liczyc -dziala ,dzieki pozdrawiam \:D/ \:D/
ODPOWIEDZ