Chronograf

Moderatorzy: wierzba, P_iter

kreon13
Posty: 50
Rejestracja: wtorek, 18 kwietnia 2017, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Chronograf

Post autor: kreon13 »

Witam
Podjąłem decyzję o zakupię w niedalekiej przyszłości chronografu. Po przeszukiwaniu forum tutejszego i broni znalazłem produkt polski http://lmbr.pl/ rozmawiałem z producentem jest do broni palnej niedrogi koło 500 pln z wysyłką. Ale .... bramka to ok 17cm na 4 cm ustawiamy ok 2-3 m za stanowiskiem więc tu moje pytanie czy to się da zawsze tak ustawić bo jakoś nie oganiam a pomyłka o 4 cm w lewą stronę = 500 pln w tył. Czy mogę prosić Kolegów o odpowiedz i polecenie ewentualni innego modelu dostępnego we w miarę przystępnej cenie. Oglądałem Cel brak Parabellum brak Strobol dostępne kilka modeli. Z góry dziękuję.
Życie jest szkołą negocjacji
Awatar użytkownika
Alert1a
Posty: 194
Rejestracja: środa, 24 maja 2017, 23:32

Post autor: Alert1a »

Używam, polecam.
Cena co prawda dwa razy większa od założonego budżetu ale działa wzorowo.
https://cel.sklep.pl/?120,pl_chronograf-ammomaster-rcbs
kreon13
Posty: 50
Rejestracja: wtorek, 18 kwietnia 2017, 19:04
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: kreon13 »

,,Cena co prawda dwa razy większa od założonego budżetu ale działa wzorowo. "
wiesz jak to jest z zabawkami cena nie gra roli budżet jest ruchomy w mirę rozsądku i przyzwoitości.
Zadzwonię do Marcina pogadam. Dzięki za odpowiedź Gdybyś mógł powiedzieć jaka wielkość bramki będę wdzięczny
Życie jest szkołą negocjacji
Awatar użytkownika
Alert1a
Posty: 194
Rejestracja: środa, 24 maja 2017, 23:32

Post autor: Alert1a »

Ok, wieczorem po pracy zmierzę.
de Fresz
Posty: 182
Rejestracja: czwartek, 27 grudnia 2018, 16:50

Post autor: de Fresz »

Jak kupowałem swoje, zrobiłem dogłębny risercz i opierając się na opiniach zza wielkiej wody wyszło, że najdokładniejsze to:
ProChrono DLX
CED M2.

Pierwsze tańsze, ma BT i fajną appkę z pomiarami na telefonie, gdzie można od razu na stanowisku sobie oglądać wyniki. Jednak słabo dostępne w Polsce, czy Europie, swoje ciągnąłem z USA.
Drugie droższe, ma czytnik na długim kablu, więc też ma się wgląd na bieżąco. Za to dostępne w naszej szerokości, nawet w PL.

Rozważałem Radeckowe, ale jednak odrzuciłem ze względu na te wąskie bramki, brak sensownej polityki sprzedażowej (nienawidzę podejścia "napisz a się dowiesz ile kosztuje"), zdawkowe info, brak sensownych porównań itd.
ODPOWIEDZ