Vortex i kolba.pl - laurka 😉

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Piotr Kukier
Posty: 139
Rejestracja: piątek, 18 lutego 2011, 15:15
Lokalizacja: pomorskie

Vortex i kolba.pl - laurka 😉

Post autor: Piotr Kukier »

Witajcie!

Jakiś czas temu kupiłem przez forum kolimator Vortex Crossfire Red Dot (Polo, pozdrawiam!). Sprzęt był nowy, wygrany na zawodach...

Rusznikarz zamontował na takim króciaku do polowań spod psów i dochodzenia postrzałkow...

No i widocznie za słabo dokręcił, bo drugiego zgubiłem przeciskając się nocą przez wierzbowe zarośla za postrzałkiem 🤦 Jakimś cudem, z pomocą Garmina i Kolegi znalazłem kolimator, ale bez śrubki i dynksa mocującego do szyny...

Wysoki dodatkowy montaż był w komplecie, miałem więc brakujące elementy, luz, skręcę mocniej z kropelką kleju do gwintów... No i tak się przyłożyłem, że zerwałem śrubkę :bh|:

Już miałem jechać do rusznikarza, ale najpierw przedzwoniłem do importera... Miła Pani poprosiła o zdjęcia na maila czego potrzebuję, po 5 minutach miałem dwie odpowiedzi od dwóch serwisantów, z prośbą o adres... Bez żadnych pytań o paragony, bez rozmowy o kosztach... Po 1,5 doby odwiedził mnie kurier z przesyłką...

Jestem naprawdę mile zaskoczony! Gwarancja Vortexa to nie mit. Szybkość działania i zaangażowanie pracowników Kolby godne podziwu! Polecam każdemu...

Pozdrawiam!
Załączniki
IMG_20221126_005356~3.jpg
IMG_20221126_005356~3.jpg (28.37 KiB) Przejrzano 966 razy
5,6x52R, 30-06, 8x57JS, 7x57, 12/70, 16/70
Awatar użytkownika
donkihot
Posty: 1340
Rejestracja: piątek, 26 maja 2017, 11:20
Lokalizacja: Dąbrówka- woj. Mazowieckie
Kontakt:

Re: Vortex i kolba.pl - laurka 😉

Post autor: donkihot »

O:)
Ostatnio zmieniony sobota, 10 grudnia 2022, 17:53 przez donkihot, łącznie zmieniany 2 razy.
Walczący z wiatrakami.
Zajrzyj na moją stronę WWW
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Vortex i kolba.pl - laurka 😉

Post autor: P_iter »

Jeśli pojawi się jeszcze jakiś post pochwalny, nie związany ze strzelectwem, to przeniosę wątek do Hyde Park'u. Także śmiało...
Mod.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
ODPOWIEDZ