Quick Load + bazy danych

Moderatorzy: wierzba, P_iter

merkucio
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 03 maja 2019, 09:17

Quick Load + bazy danych

Post autor: merkucio »

Witam wszystkich, jestem tu nowy, ale zauważyłem, że ludzie nie chętnie się dzielą rzeczami, które powinny być ogólnodostępne dla braci elaborującej, - Przez co od sąsiadów zza wschodniej granicy wkleję linka do dysku google:
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Jest tam wszystko co potrzeba do elaboracji, łącznie z programem QL w werski 3.8 + bazy danych.

Należy zamontować obraz na wirtualu, a następnie koniecznie zainstalować jako ADMINISTRATOR!

Następnie wchodzimy w - Dokuments-QuickLoad-Data - i tam podmieniamy pliki byśmy mieli wersję 3.9


Mam nadzieję, że tym postem nikogo nie obraziłem, nie złamałem prawa autorskiego i tego typu, ale wiedzą należy się dzielić a nie czekać że się wyda 600 PLN.
Ruski to rozumieją i dlatego od nich zapożyczyłem tą stronę, przez co nie jestem jej autorem ani nie ja wrzucałem tam pliki, ale może by ktoś to przekopiował i zrobił taki dysk Polski.

Program sprawdziłem, u mnie wszystko chodzi malinowo.

(zapomniałem dodać, na tym dysku są również katalogi większości producentów prochów oraz książki o elaboracji lecz niestety w języku anglo lub rus. i inne przydatne elaborantom pliki.)

Pozdrawiam \
Darz Tarcza :halo-
Qubis
Posty: 41
Rejestracja: niedziela, 06 stycznia 2019, 20:48
Lokalizacja: Gubin

Post autor: Qubis »

Pójdzie na najnowszym Windowsie?
merkucio
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 03 maja 2019, 09:17

Post autor: merkucio »

Ja używam na 7, ale koledzy ze wschodu twierdzą, że tak. Tylko przy instalacji prawy przycisk myszy i instalacja jako administrator. To warunek konieczny by ci poprawnie zainstalowało pełną wersję.
Awatar użytkownika
Bready
Posty: 818
Rejestracja: wtorek, 21 sierpnia 2012, 15:20
Lokalizacja: Dupont PA USA

Post autor: Bready »

Pojdzie ,tylko po zakonczeniu instalacji jak sie pojawi komunikat ze nie moze zakonczyc (dokladnie nie pamietam zawartosci komunikatu
) wylacz ten komunikat z taskmenagera ,nie klikaj anuluj ,lub najprosciej zrestartuj komputer nie klikajac w okno komunikatu.
Skroty na pulpit trzeba bedzie zrobic recznie ,ale reszta dziala bez zastrzerzen.
Pozdrawiam Bready
Qubis
Posty: 41
Rejestracja: niedziela, 06 stycznia 2019, 20:48
Lokalizacja: Gubin

Post autor: Qubis »

No i działa
utyty
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 20 kwietnia 2019, 13:02

Post autor: utyty »

Na win 7 działa bez problemu tylko w bazie prochów nie ma pistoletowych vectana :shock: też tak macie ??
Qubis
Posty: 41
Rejestracja: niedziela, 06 stycznia 2019, 20:48
Lokalizacja: Gubin

Post autor: Qubis »

Ja mam vectana ba9 ale za to kulki nie mam takiej jak potrzebuje, czyli ołowiak 149gr z płaskim czubkiem
gregory271
Posty: 44
Rejestracja: sobota, 29 grudnia 2018, 11:45
Lokalizacja: Kolbuszowa

Post autor: gregory271 »

Dziękuję wszystko działa. Mam pytanie gdzie się wpisuje skok gwintu . Rodzaj łuski
paabliitoo
Posty: 71
Rejestracja: wtorek, 06 października 2015, 07:50
Lokalizacja: Radom

Post autor: paabliitoo »

Ad Merkucio
"Następnie wchodzimy w - Dokuments-QuickLoad-Data - i tam podmieniamy pliki byśmy mieli wersję 3.9"
Możesz to bardziej szczegółowo rozwinąć bo z tym sobie nie mogę poradzić - wersja 3.8 działa po zainstalowaniu ale na 3.9 nie mogę zmienić.
Dzięki
paabliitoo
Awatar użytkownika
Bready
Posty: 818
Rejestracja: wtorek, 21 sierpnia 2012, 15:20
Lokalizacja: Dupont PA USA

Post autor: Bready »

paabliitoo pisze:Ad Merkucio
"Następnie wchodzimy w - Dokuments-QuickLoad-Data - i tam podmieniamy pliki byśmy mieli wersję 3.9"
Możesz to bardziej szczegółowo rozwinąć bo z tym sobie nie mogę poradzić - wersja 3.8 działa po zainstalowaniu ale na 3.9 nie mogę zmienić.
Dzięki
Chyba chodzi tylko o baze danych pociskow i prochu ,a nie o wersje programu.
Pozdrawiam Bready
Awatar użytkownika
P_iter
<font color=darkred>Administrator</font>
Posty: 2625
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Quick Load + bazy danych

Post autor: P_iter »

merkucio pisze:

Mam nadzieję, że tym postem nikogo nie obraziłem, nie złamałem prawa autorskiego i tego typu, ale wiedzą należy się dzielić a nie czekać że się wyda 600 PLN.
Ruski to rozumieją i dlatego od nich zapożyczyłem tą stronę, przez co nie jestem jej autorem ani nie ja wrzucałem tam pliki, ale może by ktoś to przekopiował i zrobił taki dysk Polski.
Co u jednych przejdzie, u drugich już niekoniecznie. Podając link do nie swojej strony prawa nie złamałeś ale stanowczo odradzam zostawianie tego typu linków u kogoś na stronie w Polsce. Narażasz w ten sposób na odpowiedzialność karną lub przynajmniej spore kłopoty Administratora strony. Chcesz się dzielić? "Zrób taki dysk" na stronie a nie namawiaj do tego innych.
Link idzie w niebyt a temat blokuję.
Mod.
Pozdrawiam
P_iter
SP0VIP
Zablokowany