[S] zakończone

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
zajcev
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 12:21
Lokalizacja: Szczecin

[S] zakończone

Post autor: zajcev »

...
Ostatnio zmieniony piątek, 18 marca 2022, 12:33 przez zajcev, łącznie zmieniany 1 raz.
tytus160
Posty: 309
Rejestracja: czwartek, 31 maja 2018, 09:17
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: tytus160 »

Aż z ciekawości (bez złośliwości) dopytam bo czegoś nie łapię.
Nowe, stalowe zaspłonkowane łuski Barnaula za 3zł?
To nie lepiej kupić scaloną amunicję za ~2,90 i będzie gratis do takiej łuski pocisk i proch :)
Awatar użytkownika
zajcev
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 12:21
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: zajcev »

Pociski i proch już wystrzelane niestety. Zostały tylko łuski. Niestety ceny poszybowały do góry i też muszę słono płacić za komponenty do elaboracji. Co do ceny zostaje jak jest. Zobaczysz kolego, za chwilę nie kupisz już amo po 2,9. Ba nie kupisz po 5 zł. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
azmoda
Posty: 658
Rejestracja: środa, 10 marca 2010, 00:27

Post autor: azmoda »

Czyli to łuski po rozcalaniu amunicji... trzeba by je ponownie sformatować (przynajmniej szyjki).
Awatar użytkownika
goostav
Posty: 792
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:12
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Post autor: goostav »

na poprawę humoru:
https://rparms.pl/108-7-62x54r
Goostav
Awatar użytkownika
zajcev
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 12:21
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: zajcev »

Hmm...łuski są stalowe i nie poddają się tak jak w przypadku mosiężnych. Bardziej pocisk. Ale oczywiście nie dam gwarancji że luz się nie trafi. Sprzedałem już podobną partię wcześniej też 300 szt. i reklamacji nie było. Klient odpalił wszystko. To jest podobnie jak z teorią o zaciskaniu "crimpem". Jedni stosują inni nie. Ktoś kto wie do czego może je wykorzystać poradzi sobie. Proszę z uwagi na to co sprzedaję, żeby kupił je ktoś kto będzie pewien że będą dla niego przydatne. Szkoda zachodu na zakupy i zwroty jak klient ma być niezadowolony lepiej niech nie zawraca sobie głowy tematem
Łuski ze względu na stal raczej jednorazowego użytku jak dla mnie i na złom. Ale mimo wszystko jest to fabryka i tyle + spłonki.

Odnośnie przedstawienia oferty internetowej sklepu rozumiem irytację moją ceną jednak dziwi mnie trochę takie podejście. Koledzy, którzy mnie punktują to chyba jednak nie kupują amunicji w tym kalibrze bo z tego co obecnie oferuje rynek w realu to nie ma nic wspólnego z widniejącymi jeszcze w niektórych sklepach cenami. Ale skoro moja cena jest taka nie do zaakceptowania więc ok jak ktoś ma pomysł na ofertę zamienną jestem otwarty mogę wymienić np za pociski fmj 308 ale tak jak pisałem wcześniej i tak w niedługim czasie ze względu na sytuacje międzynarodową wiadomo jaką zacznie brakować wszystkiego więc posiadacze broni w tym kalibrze chomikujcie co się da bo niedługo sami będziecie prosić wszystkich o odstąpienie co tylko mają w szafie bez względu na cenę. Takie jest moje zdanie, obym się mylił. Pozdrawiam

PS Kolego goostav chyba z okolic Gdańska jesteś już widzę jak jedziesz po te STV do Aleksandrowa Łódzkiego 800km w obie strony po 7,5 zl / litr hehe.
OK Poczekam jeszcze chwilkę i zdejmę to ogłoszenie żeby nie drażnić :P
ODPOWIEDZ