kurs elaboracji amunicji karabinowej

Moderatorzy: wierzba, P_iter

ODPOWIEDZ
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

kurs elaboracji amunicji karabinowej

Post autor: PKU_Parabellum »

Zapraszamy w imieniu własnym i Mistrza Polski F-Class w klasie Open Michała Harenży na kurs elaboracji.

Więcej szczegółów na naszej stronie. http://parabellum.pl/kurs-elaboracja

Pozdrawiamy.
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Nowy termin kursu 24 czerwca 2012.

Zapraszamy.
frugo
Posty: 71
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2011, 17:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: frugo »

Byl moze ktorys z kolegow na kursie?

Jak wrazenia?
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Ja mogę powiedzieć, że z 10 uczestników, 8 było zadowolonych, 1 miał zastrzeżenia do formuły kursu, a od jednego Pana nie mam informacji zwrotnej.

Te zastrzeżenia związane były ze zbyt krótką częścią praktyczną, co również sam zaobserwowałem. Było dużo dyskusji, pytań, rozwiązywania problemów (co cieszy) co przy skłonności prowadzącego do obszernego objaśniania (obszernego ale nie nudnego) spowodowało, że cały kurs trwał ponad 10 godzin, a i tak nie wyczerpał założonych tematów.

W kolejnym kursie po wakacjach wprowadzimy formułę dwudniową, gdzie jeden dzień będzie przeznaczony tylko i wyłącznie na zajęcia praktyczne.

Pozdrawiam,
Grzegorz Wiśniewolski
msol5
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2011, 07:43
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: msol5 »

Byłem na tym kursie, potwierdzam, prowadzący bardzo merytoryczny, niestety część praktyczna faktycznie nie istniała a dla mnie była bardzo ważna, gdyż w życiu nie widziałem np. matrycy, jedyną wiedzę jaką miałem[do czasu kursu] wyniosłem z lektury książki. Natomiast muszę rzucić kamyczek w stronę organizatora czyli parabellum, otóż gdy wpłacałem pieniążki za kurs obiecano rabat na zakup narzędzi do elaboracji, niestety przy zakupie okazało się ,że trzeba zrobić zakupy co najmniej za 2000, 1600 to za mało, cóż pewnie moja wina, nie dopytałem.... Dwu dniowa formuła kursu na pewno będzie lepsza, ciekawe czy koszt wzrośnie dwukrotnie. Pozdrawiam M.S.
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Po własnych przemyśleniach, a także po uwagach krytycznych ze strony Pana Mirosława ogłaszam nowy kurs elaboracji który odbędzie się w dniach 20-21.10.2012 w godzinach 9.00-14.00.

Chcemy aby w nowej formule zdobyta wiedza merytoryczna została podparta solidnymi zajęciami praktycznymi na które został przeznaczony jeden z dni kursu.

Do zapoznania się z programem zapraszam na nasza stronę http://parabellum.pl/kurs-elaboracja i oczywiście zapraszam do udziału.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
PKU_Parabellum
Posty: 453
Rejestracja: czwartek, 09 października 2008, 16:43
Lokalizacja: Sulejówek
Kontakt:

Post autor: PKU_Parabellum »

Zapraszam w imieniu firmy Parabellum i prowadzącego Michała Harenży na kurs elaboracji w dniu 7 lipca 2013.

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących.

Po doświadczeniach z poprzednich kursów tym razem proponujemy ponownie formułę jednodniową, ale opartą głównie na zajęciach praktycznych. Nic tak nie pomaga w przyswajaniu wiadomości jak praktyczne ćwiczenia z ich wykorzystaniem.

Więcej szczegółów na naszej stronie. http://parabellum.pl/kurs-elaboracja

Pozdrawiam,
Grzegorz Wiśniewolski
ODPOWIEDZ