[K] Puste opakowania po prochu

Moderatorzy: wierzba, P_iter

sethh1
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek, 03 maja 2021, 21:21

[K] Puste opakowania po prochu

Post autor: sethh1 »

Witam
Pilnie potrzebuję 7 pustych opakowań po prochu 1-2kg może komuś zalegają i pomoże :D
Info na priv lub sethh1@o2.pl
Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Snipper
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 18 grudnia 2012, 15:45
Lokalizacja: Gdynia / Norwegia

Re: [K] Puste opakowania po prochu

Post autor: Snipper »

Mam tego kilka sztuk. Butelki po Vihtawuori (1 kg plastik) i Norma ( 0,5 kg metalowe ) Tylko za 2 tygodnie będę w domu na urlopie. Gdynia. Będą 3 wyjazdy. Okolice Borów tucholskich , Kwidzyn i Braniewo. Więc jak mieszkasz w pobliżu to się dogadamy
Snipper
PiotrZet
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 26 listopada 2019, 23:37
Lokalizacja: Toruń

Re: [K] Puste opakowania po prochu

Post autor: PiotrZet »

Ze 2 kilogramowe paczki się u mnie znajdą. Oddam koledze za darmo, jedynie poproszę o zwrot kosztu paczkomatu.. Napisz na priv to dogadamy :halo-
Awatar użytkownika
Snipper
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 18 grudnia 2012, 15:45
Lokalizacja: Gdynia / Norwegia

Re: [K] Puste opakowania po prochu

Post autor: Snipper »

Ja ich mam wiele więcej niż Ci potrzeba. Też oddam za darmo o ile jesteś z okolić które wymieniłem i miał bym dla Ciebie 37 metalowych 0.5 kg po prochu Norma , 43sztuki 1-dno kilogramowe po prochu Vihtavuori i 2 sztuki po 2kg tej samej firmy. Ale że będę na urlopie to raczej nie będzie mi się chciało bawić w jakieś wysyłki. O ile mieszkasz daleko od Gdyni to najlepiej dogadaj się z kimś z mojej okolicy . Ja Mu to dam a Wy się dogadajcie co dalej. Z mojej strony to nie jest zła wola tylko jak pisałem. Jadę na urlop . Ktoś mi zapewnił jakieś atrakcje tu i tam i nie chciał bym niczego obiecywać co wiąże się pakowaniem, drukowaniem naklejek na paczkę , załatwianie kuriera i inne opcje które musiał bym dopełnić by to wysłać. Piszę to na forum bo może łatwiej będzie Ci się z kimś dogadać i się podzielicie :)
Daj znać czy dalej Cię to interesuje
Snipper
sethh1
Posty: 22
Rejestracja: poniedziałek, 03 maja 2021, 21:21

Re: [K] Puste opakowania po prochu

Post autor: sethh1 »

Witam
Dziękuję koledzy za odzew - Snipper - pewnie, że interesuje - wysłałem PW.
Dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Snipper
Posty: 194
Rejestracja: wtorek, 18 grudnia 2012, 15:45
Lokalizacja: Gdynia / Norwegia

Re: [K] Puste opakowania po prochu

Post autor: Snipper »

Panowie
Kolega Sethh1 zachował się bardzo elegancko. Odebrał pod wskazanym adresem i nie prosił o dodatkowe zdjęcia lub informacje i inne pierdoły. Co prawda oferowałem się że oddam za darmo ale i tak otrzymałem flachę whiski. Jeszcze raz dziękuję i jak bym mógł w przyszłości w czymś pomóc to ,,wal jak dym "
Pozdrawiam Snipper
ODPOWIEDZ