SWN 2023

Moderatorzy: wierzba, P_iter

Awatar użytkownika
rethempthoor
Posty: 501
Rejestracja: wtorek, 23 kwietnia 2019, 14:44
Lokalizacja: Mazowieckie

SWN 2023

Post autor: rethempthoor »

Cześć,
Wiecie kto w tym roku wygrał SWN 2023 w F-Open?
Nikt inny jak Eric Cortina.
Nie ukrywam, że jest on moim guru w kwestii strzelectwa i elaboracji amunicji. Pewnie nie jestem zbyt oryginalny, ale lubię gościa, jego proste podejście do tematu.
Cieszę się z jego sukcesu bo chlopina udowadnia, że wie co mówi i dzieli się swoim doświadczeniem.
Kto oglądał relacje z zawodów wie jakie panowały warunki.
Dawid
abersfelderami
Posty: 1267
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2011, 09:07
Lokalizacja: Wroclaw

Re: SWN 2023

Post autor: abersfelderami »

W rzeczywistosci jest bardzo narcyzowaty, stary wyjadacz i bardzo dobry strzelec. koleguje sie tylko z ludzmi, ktorzy mu imponuja.
Jednego mu nie mozna zarzucic-to wybor wiadomosci, ktore sa dobre, ktore nie, tak ze oplaci sie go nasladowac.
W strzelaniu wszystko jest wazne, ale lufa najwazniejsza. Strzelcy najczesciej sa tak dobrzy jak ich lufy,pozniej znikaja do nastepnej dobrej.
Np: wiekszosc strzela z lufy ktora ma, duzy procent ma 2, czesc wybiera z 4-6, Eric z 10, to samo z osadzeniem ammo.
Wiekszosc strzela z tego co ma, dzien wczesniej Erik strzela z ammo z roznym osadzeniem, na zawodach strzela z wybranego.
Jak masz szmal i mozliwosci strzelasz troche lepiej, ale jak ich nie masz, to sie tam nie wybieraj, strzelaj tylko w klubie, taniej.
O tunerach nic nie mowie, bo w nie nie wierze.
W Phoenix strzelnica jest otwarta, dzien zaczyna sie z malym wiatrem (Nancy Tompkins probuje nie zaczac bezwiatrowego meczu) najczesciej 3 mecze dziennie, jak wiatr na to pozwala.Z rana maly wiatr, pozniej silniejszy i najsilniejszy.Z tego wzgledu zmiany sa bardzo wazne.
Zawody trwaja kilka dni, takze wiatr jest tez rozny.
Moze przez ta roznorodnosc na koncu "oliwa do gory wyplywa".
Awatar użytkownika
rethempthoor
Posty: 501
Rejestracja: wtorek, 23 kwietnia 2019, 14:44
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: SWN 2023

Post autor: rethempthoor »

Super, że masz możliwość poznać tych ludzi na żywo.
Ja jak się dowiedziałem, że jestem w tym samym wieku co Eric to zdurniałem, wydawał mi się sporo starszy.
Jest szansa, że też go spotkam na strzelnicy, czego sobie życzę.
Np. w zeszłym roku był w Bisley, czyli całkiem blisko. Poznał go wtedy Andrei Aidamovic, czyli mogę powiedzieć, że dzieli nas już tylko jeden uścisk dłoni. Jemu/Ericowi/ życzę jak najlepiej, żeby kręcił mu się biznes, za chwilę wypuszcza własną serię matryc FL, a sobie życzę żebym mógł go poznać osobiście. No i oczywiście utwierdziłem się w przekonaniu, że warto go naśladować, przypadkowo się nie wygrywa tej klasy zawodów.
Dawid
abersfelderami
Posty: 1267
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2011, 09:07
Lokalizacja: Wroclaw

Re: SWN 2023

Post autor: abersfelderami »

Wygral co najmniej dwa razy. Polak Radoslaw Czupryna tez wygral. Walter Lange byl rekordzista na 300 jardow, inni byli rekordzistami stanu, klubu (o co nie jest latwo). Bill Kolodziej pewnie tez ma polskie korzenie.
Rozmawialem z Danielem Lentz na temat Czupryny, powiedzial ze nadal jest bardzo dobry, ale jego corki sa wazniejsze niz SWN.
PS: chyba jest Erik, nie Eric, on jest pochodzenia hiszpanskiego, oni starzeja sie troche szybciej.
ODPOWIEDZ