[Z] Zamienię Hodgdon Titegroup

Moderatorzy: wierzba, P_iter

m.j.
Posty: 14
Rejestracja: środa, 31 sierpnia 2022, 09:11

[Z] Zamienię Hodgdon Titegroup

Post autor: m.j. »

Witam. Jak w temacie - zamienię pełną, nieotwieraną butelkę prochu Hodgdon Titegroup najlepiej na coś z Vectanów typu, Ba10, Ba 9 1/2, Ba 6 1/2, Ba 7 1/2, Tubal 3000. Rozważę też i inne propozycje zamiany np. Lovex S020, S011, VV N110 lub N120, RS40 itp. Był to po prostu nieprzemyślany zakup. Elaboruję na malowanych proszkowo pociskach, a doczytałem (już po fakcie zakupu), że Titegroup z racji dużej zawartości nitrogliceryny nie lubi się z farbą proszkową. Oczywiście w grę wchodzi ewentualna dopłata z mojej strony do ceny rynkowej danego prochu.
Mieszkam w okolicach Lublina.
Awatar użytkownika
Spyderco
Posty: 190
Rejestracja: czwartek, 14 lutego 2019, 22:14
Lokalizacja: znienacka

Re: [Z] Zamienię Hodgdon Titegroup

Post autor: Spyderco »

Cześć, tak się składa, że ostatnio to mój ulubiony proch, składam na nim 9mm z pociskami 115, 123, 124 oraz 150gr, te ostatnie odlewane oraz .45.
Zrobiłem test na odlewanych pociskach, tzn przez miesiąc leżały w tym prochu, stwierdziłem że nic się złego nie dzieje, nie ma żadnych ubytków farby, pęcherzy itp itd. Nie kolekcjonuję amunicji, to co złożę wywalam do miesiąca, może przy dłuższym czasie coś by się pojawiło ale wątpię. To fajny proch, bardzo wydajny, gdybyś był z okolicy to bym chętnie skorzystał z wymiany, ale jestem z opolskiego.
Jak coś to wal na pv, podpowiem co na nim złożyć.
ODPOWIEDZ